Heta nyheter
Investing Pro 0
Black Friday REA: Upp till 54 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Meta Platforms Inc (META)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
117,030 0,000    0,00%
16/11 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Chile
ISIN:  US30303M1027 
S/N:  FB
  • Volym: 7
  • Köp/Sälj: 0,000 / 0,000
  • Dagens intervall: 112,880 - 112,880
Meta Platforms 117,030 0,000 0,00%

META Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Meta Platforms Inc aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Induaravindan Indu111100+8.93%
2Oleg Zvonov111100+7.09%
3Felix Penso111100+4.3%
4Sergey Likhachev111100+4.21%
5Gonzalo Grez111100+3.84%
6Hermann Albrecht111100+3.17%
7Hani Salman111100+2.62%
8Hermann Albrecht22150+2.34%
9Fhaisal Almurad111100+2.24%
10GERMAN LIMARI TORRES111100+1.02%
11tania elbaba11000%
12Nicolás Zerega11000%
13dony febrian B W11000%
14Mirla Hernandez1100-0.61%
15Ben OBrien1100-1.45%
16Riccardo Sciacca1100-2.24%
17Oguzhan Aydemir1100-2.42%
18Shachar Talbi1100-2.43%
19Дмитрий Попов1100-2.43%
20edgar blumenthal1100-2.75%
21Yotam Greener1100-3.92%
22Maksim Anisimov1100-4.21%
23Helen Abadia1100-6.21%
24Mário Rangel Pereira1100-6.21%
25Irving Rodríguez garcia1100-7.82%
26Marco Miranda Moran1100-8.84%
27Daouda Sy2200-24.26%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

META Diskussioner

Skriv dina tankar om Meta Platforms Inc
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Martin Nilsson
Martin Nilsson 2019-03-19 18:19
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Guldkalv - Instagram
Daniel Lyberg
Daniel Lyberg 2016-11-02 21:12
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post