Heta nyheter
Investing Pro 0
Cyber Monday REA: Upp till 54 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Meta Platforms Inc BDR (M1TA34)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
21,55 +0,45    +2,13%
25/11 - Stängd. Valuta i BRL ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Brasilien
ISIN:  BRM1TABDR009 
  • Volym: 180.172
  • Köp/Sälj: 21,32 / 21,56
  • Dagens intervall: 21,16 - 21,55
Facebook BDR 21,55 +0,45 +2,13%

M1TA34 Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Meta Platforms Inc BDR aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Gugeon Park111100+20.87%
2RAISEL RIVERO111100+18.23%
3Gabriel Rossin111100+17.16%
4Alex Afonso111100+15.96%
5Pedro Henrique Medeiros111100+15.93%
6Lucas Tenório111100+13.79%
7Daniel Moniz111100+10.98%
8Yago Porto111100+10.87%
9Hermann Albrecht333100+10.68%
10Keven Rubens111100+10.39%
11Victor Aragão111100+10.1%
12Fábio Nicotra Ramos111100+9.94%
13André Carciano111100+9.33%
14Rogee Arrais do Carmo111100+9.17%
15Breno Ardizzon Braga111100+5.45%
16Mateus Tourinho111100+5.11%
17Hermann Albrecht111100+4.63%
18Augusto Sarraff111100+4.23%
19João Marcus111100+3.22%
20Diego Cardis111100+3.09%
21Michael Antonio111100+3.09%
22Douglas Cavalheiro111100+3.04%
23Caco Costa111100+3.04%
24Bruno Adorni111100+2.91%
25Rafael Barreto111100+2.54%
26Emilly Felicio1000+1.89%
27Maria Cristina Viana1000+1.46%
28Thales Lux1000+0.58%
29Allef Souza111100+0.42%
30Cristian ferreira111100+0.35%
31Maíra Araújo111100+0.08%
32Gustavo Molin111100+0.05%
33Cesar Calissi111100+0.05%
34Liverton Bittencourt111100+0.02%
35Geovani Oliveira11000%
36Jonatan Pereira11000%
37Leandro Guthler11000%
38Roni Chittoni11000%
39Jaime Guedes11000%
40Guilherme Tavares1100-0.23%
41Alanderson Vanderley Almeida1100-0.32%
42Leonardo Ferreira1100-0.35%
43Andre Dias1100-2.36%
44Elieltom Barbosa1100-2.76%
45Spaanjos Anjos1100-2.97%
46Laíze de Freitas1100-3.41%
47bryan lucas1100-4.03%
48Bruno Dominguez1100-4.03%
49Yohann Rodriguez1100-4.12%
50MARCIO SILVA22150-4.32%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

M1TA34 Diskussioner

Skriv dina tankar om Meta Platforms Inc BDR
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post