Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Meta Platforms Inc (FB2A)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
182,58 +4,58    +2,57%
23/05 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  US30303M1027 
S/N:  A1JWVX
  • Volym: 1.698
  • Köp/Sälj: 182,24 / 182,68
  • Dagens intervall: 181,00 - 183,88
Meta Platforms 182,58 +4,58 +2,57%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Leo Hambeck99555.56+24.22%
2duain sultz111100+11.66%
3Dai Nguyen111100+9.96%
4Sandra Ahrens111100+9.84%
5elber ardini22150+6.3%
6RAO AREEB111100+6.2%
7Hải Ngọc111100+4.78%
8Yigit Kaan Ertürk111100+4.29%
9Peggy Schmeink22150+3.97%
10sdfs dsfsdf111100+3.94%
11Hermann Albrecht22150+2.99%
12Hermann Albrecht111100+2.63%
13Jason Sabrautzki111100+2.62%
14Ильнур Султаншин111100+2.24%
15Alexander Posch1000+1.78%
16Volker Freudenberg111100+1.35%
17Chris Jung111100+0.81%
18Marco Herrera111100+0.45%
19Felipe Molina1100-0.16%
20Felix Johnen1100-0.41%
21davide garulli1000-0.87%
22Lovro Musić1100-1.64%
23Alyssa Morrison1100-1.72%
24ziya yılmaz1100-2.48%
25Nestor Torres1100-2.52%
26Gee Marie Gweynn Ramo1100-2.72%
27Kevin Radefeld1100-4.06%
28Jonas Engel1100-4.39%
29Giannhs Zaxariadis1100-9.35%
30ivo bonaldo1100-12.38%
31Karl Alber1100-13.08%
32Raffaele Allocca1100-15.53%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

FB Diskussioner

Skriv dina tankar om Facebook Inc
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Martin Nilsson
Martin Nilsson 2019-03-19 18:19
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Guldkalv - Instagram
Daniel Lyberg
Daniel Lyberg 2016-11-02 21:12
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post