Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
Nyhet! 💥 Skaffa ProPicks för att se strategin som har vunnit över S&P 500 med över 1,183 % Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Bimbo A (BIMBOA)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
71,560 -1,140    -1,57%
19:35:11 - Fördröjd data. Valuta i MXN ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Mexiko
ISIN:  MXP495211262 
  • Volym: 442.146
  • Köp/Sälj: 71,510 / 71,600
  • Dagens intervall: 71,020 - 72,830
Bimbo 71,560 -1,140 -1,57%

BIMBOA Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Bimbo A aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1CARLOS DEL VALLE111100+14.22%
2Fernando Gil222100+12.68%
3Miguel Alberto Lopez Iñiguez222100+12.29%
4Jose Luis Hernandez555100+11.93%
5Abraham Rodriguez111100+11.61%
6Carlos Gamboa111100+11.6%
7Josimar Romero Alí111100+10.25%
8José Galindo Ayala111100+10.12%
9Marcos Santana111100+9.99%
10San Miguel111100+9.88%
11Omar Arenivar111100+9.44%
12Erick Valencia111100+9.21%
13yesenia greene oyosa111100+8.75%
14Joaquin Perez111100+8.72%
15Adolfo Garza Hunter222100+8.66%
16Velazquez Francisco Velázquez Dueño prd111100+8.65%
17Panda Blue111100+8.27%
18Vianney Espinosa111100+8.02%
19Arturo Loza Flores111100+7.86%
20Juan de la Cruz111100+7.67%
21eduardo ojeda111100+7.5%
22MOISES SALAME111100+7.43%
23Julián Macías Zaragoza111100+6.75%
24Pablo Leon111100+6.72%
25Rubén Vázquez Charolet111100+6.61%
26Gerardo Blanco111100+6.57%
27Rafael Fernandez Murillo322100+6.55%
28José Mejía111100+6.38%
29Benjamín Sánchez111100+5.99%
30julio cesar cardona ramos111100+5.84%
31ziya yılmaz22150+5.54%
32Joceline Valdez111100+5.38%
33Eddu Vera33266.67+5.32%
34PAOLA OCHOA111100+5.25%
35Ramon Oñate111100+5.22%
36Caro Arenas111100+5.22%
37JOSE LUIS SOLIS111100+4.87%
38LESS ELI33266.67+4.78%
39Blanca Dayana macias maldonado111100+4.58%
40Karina CP111100+4.33%
41Fernando Ríos111100+4.29%
42Juan Carlos Jchr111100+4.18%
43Javier Rendon111100+4.17%
44Rokkaku Dai1000+4.14%
45Ivan Varela111100+4.09%
46Eduardo Fernandez111100+4%
47Isidro Olascoaga111100+3.76%
48Angel Robles111100+3.75%
49Aída Ramos111100+3.63%
50Luis Sanchez111100+3.52%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

BIMBOA Diskussioner

Skriv dina tankar om Bimbo A
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post