Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
Nyhet! 💥 Skaffa ProPicks för att se strategin som har vunnit över S&P 500 med över 1,183 % Skaffa 40 % rabatt
Stäng

AXIS Bank Ltd Future - Mar 2024 (AXBKc1:NS)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
1.103,10 -2,70    -0,24%
07:59:59 - Stängd. ( Friskrivning )
Typ:  Aktietermin
Marknad:  Indien
Underliggande:  Axis Bank
  • Senaste: 1.105,80
  • Öppning: 1.106,05
  • Dagens intervall: 1.097,15 - 1.107,20
Axis Bank Future 1.103,10 -2,70 -0,24%

AXBKc1:NS Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för AXIS Bank Ltd Future aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Avi Prabhu111100+20.02%
2shahnawaz ahmed111100+17.83%
3narendra pipliwal111100+16.4%
4Junaid khan111100+13.14%
5Vishal Bansal111100+12.87%
6Sabapathy Iyer222100+10.15%
7SONIYA JADHAV22150+9.74%
8Adv Pallavi Ratnakar22150+8.74%
9Prashil Shah111100+8.26%
10Uma prashu555100+8.1%
11Gopu Dobariya111100+7.73%
12Ajay Lalvani111100+7.22%
13shah utsav111100+6.26%
14Rakesh Jain111100+6.23%
15rajeev jaiswal111100+5.46%
16Parthasarthy Murugesan111100+5%
17Prashanth Jain111100+4.5%
18Bharat Patel111100+4.16%
19Dhiral Gosarani111100+3.9%
20Sudharsan Pandiyan111100+3.67%
21leena dedhia1111545.45+3.62%
22ABB Anil111100+3.59%
23Anup Fatepuria111100+3.28%
24raghavendar satyaji111100+2.86%
25Sanjay Joshi111100+2.16%
26Mohit Vajpayee111100+2.08%
27Gulam Moin111100+1.88%
28Deepak sharma222100+1.78%
29Chirag Mehta111100+1.44%
30Alok Panchal111100+1.27%
31Pratik Biyani111100+1.23%
32Guru Singh111100+1.16%
33Krish Shah111100+1.1%
34Harsh Pokharna111100+1.01%
35Meet Sangoi111100+0.93%
36Dhananjay Umbrajkar111100+0.9%
37Sunnil Bhase111100+0.9%
38Rahul Singh Religare111100+0.58%
39pravesh maloo111100+0.5%
40Damodar Tekchandani111100+0.42%
41Abhishek Kolsur111100+0.42%
42Sukhpal Singh111100+0.35%
43Pravin kumar Garg111100+0.28%
44Aman Mehta111100+0.08%
45Rakesh Patel111100+0.07%
46Niteen Ingavale11000%
47Hanish Nawani22150-0.05%
48pardeep kumar1100-0.17%
49Nishant Sharma1100-0.37%
50Kunal kundra1100-0.42%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

AXIS Bank Ltd Future Diskussioner

Skriv dina tankar om AXIS Bank Ltd Future
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post