Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
🔥 Vår aktiestrategi vald av AI, Teknikjättar, är upp med +7,1 % i maj. Missa inte spänningen när aktien är HET. Skaffa 40 % rabatt
Stäng

ProShares Ultra QQQ (QLD)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
89,44 -0,09    -0,10%
17/05 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
89,51
+0,07
+0,08%
1:59:21 - Data i Realtid
Typ:  ETF
Marknad:  USA
Utgivare:  ProShares
Underliggande:  Nasdaq 100 TR
Tillgångsklass:  Aktier
  • Volym: 2.169.382
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 88,54 - 89,79
ProShares Ultra QQQ 89,44 -0,09 -0,10%

QLD Användarrankning

 
På denna sida rankas användare efter resultatet av deras omdömen för ProShares Ultra QQQ ETF börshandlad fond.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Hermann Albrecht14141285.71+136.01%
2Kim Hin Peh111100+76.15%
3Jeff Carlson111100+62.21%
4Rebecca Auge111100+57.72%
5Clement Coenen111100+51.42%
6Vladimir Yevtushenko111100+49.04%
7Ashkan Parsa111100+47.13%
8수영 최111100+45.53%
9Bobby Phomvongsa111100+30.17%
10Yaniv David111100+22.05%
11Mason Hale111100+14.21%
12Ihab Rida222100+12.7%
13Marius Velicu111100+12.24%
14Greg Harper111100+10.92%
15Sw Lee111100+8.04%
16Guido Villaseca111100+7.66%
17Juan Carlos Ramírez111100+6.39%
18Bill ODell22150+6.37%
19Tatiana Uribe Mejía111100+5.03%
20Hermann Albrecht111100+4.94%
21jm landaluce111100+3.98%
22Victor LEE111100+2.79%
23Om Prakash1000+1.88%
24Valdek Kazana26262284.62+1.29%
25Drew Hamilton333100+1.02%
26David Angeles111100+0.53%
27Muy Gonzo1100-0.07%
28Attia Sarwar1100-0.44%
29davide garulli1100-2.49%
30Simon Bonanno1100-5.47%
31Nancy Aleman22150-5.86%
32Mark Hines1100-5.88%
33Liou Inthirath1100-7.58%
34mm jj1100-7.74%
35ניסים אבקסיס1100-8.45%
36Mike Wi1100-9.19%
37Diego Torres1100-11.89%
38Yi Liu1100-12.97%
39jay garg1100-15.8%
40Momo Heh1100-25.46%
41Luis Rodz1100-38.85%
42Wendy Bertin1100-44.78%
43Karthik Mamidi1100-45.04%
44Young Jin1100-63.59%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

QLD Kommentarer

Skriv dina tankar om ProShares Ultra QQQ
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post