Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu
Stäng

Volkswagen AG (VOWG)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
169,30 +0,50    +0,30%
09:05:46 - Härledda data i realtid. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  DE0007664005 
WKN:  766400
  • Senaste: 168,80
  • Öppning: 170,12
  • Dagens intervall: 169,30 - 171,00
Volkswagen ST 169,30 +0,50 +0,30%

VOWG Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Volkswagen AG aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Michailo Subbota444100+34.29%
2Martin Farsky222100+26.54%
3Lukáš Harvila111100+25.8%
4Geek Games111100+16.93%
5Lars Krause111100+16.87%
6Yosef Ovadia111100+16.81%
7Mike Pieri77571.43+14.49%
8alvaro lopez cordero111100+13.4%
9Gatis Vuguls111100+13.38%
10Franco De marco111100+12.93%
11Levent Ardıc111100+12.45%
12Doron Abergil111100+12.36%
13Yoko Han55360+12.28%
14Miguel Rios111100+12.22%
15kamal Soni222100+12.19%
16Ondřej Štefan22150+11.96%
17marco mark111100+11.94%
18Lee nin111100+11.89%
19Davide Martinazzo111100+11.87%
20mehmet aziz111100+11.7%
21Steve Spiegler111100+11.63%
22Andrey Fi111100+11.57%
23Marco Tagliani222100+11.5%
24Josep LUJAN111100+11.14%
25antonio spiezia111100+11.12%
26angel luis pazos presas111100+10.86%
27Junyi Liu111100+10.84%
28Vahagn Nikoghosyan111100+10.79%
29john woolfitt111100+10.66%
30Sinan Aybarsu111100+10.63%
31Nir Toaff111100+10.62%
32Pierre Voet111100+10.6%
33Markus Siegl99666.67+10.53%
34Vladimir Klement111100+10.45%
35Nigel James111100+10.38%
36Angelo Koskia222100+10.29%
37Julian Mäurer111100+10.1%
38carlos gonzalez vera111100+9.8%
39Bartosz Wojdyla111100+9.78%
40Luca Mucci111100+9.74%
41Jose Luis San111100+9.73%
42Roel Kenis111100+9.62%
43Evgeny Syrtsov222100+9.37%
44Marcel Piens222100+9.22%
45Maor Shoham222100+9.15%
46Robin Raes111100+8.88%
47Jose Puerto111100+8.8%
48Hugo Boss111100+8.77%
49Gio Fr111100+8.67%
50Martin Koprla111100+8.65%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

VOWG Diskussioner

Skriv dina tankar om Volkswagen AG
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Mikael Carlsson
Mikael Carlsson 2021-03-30 15:29
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Strax dags för nya elfolkabussen. Äntligen! 👍
Mikael Carlsson
Mikael Carlsson 2021-03-16 15:52
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Med tanke på nya batterifabriken Nortvolt så är detta ett kanonköp. Visar verkligen att man vill ligga i framkant på marknaden.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post