Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
Nyhet! 💥 Skaffa ProPicks för att se strategin som har vunnit över S&P 500 med över 1,183 % Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Telkom Indonesia (Persero) Tbk PT (TLKM)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
3.100 -70    -2,21%
11:14:58 - Stängd. Valuta i IDR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Indonesien
ISIN:  ID1000129000 
  • Volym: 312.618.900
  • Köp/Sälj: 3.090 / 3.100
  • Dagens intervall: 3.080 - 3.190
Telkom Indonesia 3.100 -70 -2,21%

TLKM Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Telkom Indonesia (Persero) Tbk PT aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Windy Williem111100+31.23%
2Roy Malau111100+30.45%
3Asdar Asdar111100+27.78%
4Muhammad Fahry Alghan111100+27.41%
5Nisfu Rojab111100+27.03%
6Siswoyo Ino22150+26.67%
7aji rhp111100+26.67%
8Aliza Ardana111100+26.3%
9rama setiawan111100+25.94%
10Rifqi Ramadhan111100+25.94%
11Taufiq Wildan Arrifian111100+25.57%
12Richy Ardiansyah22150+23.15%
13hery susanto111100+22.41%
14Bandi Wijaya111100+21.73%
15Mukhiyardi Ajo222100+20.82%
16Feel Lee111100+20.72%
17Yohanes Bagas222100+19.08%
18Prasetiya Nur111100+12.36%
19Iman Iman111100+12.05%
20Nur Komari111100+11.14%
21Umar Abdul Aziz Al Faruq111100+10.83%
22Soemarjono Wibowo111100+10.8%
23Marcelinus Bayu111100+10.8%
24ray pramana111100+10.53%
25Hans Sudharsono222100+10.33%
26tri supaskah111100+10.17%
27achmad irawan111100+10.03%
28Muhammad Rafiul Ilmi Syarifudin111100+9.92%
29Lo Croz111100+9.73%
30claudius andika111100+9.72%
31Buddy Satria111100+9.59%
32Agus Hermawan222100+9.24%
33Suprayogi Suprayogi111100+9.12%
34yaumil fauzi111100+9.12%
35Gunawan Wibowo111100+9.09%
36Oni Fatmawati111100+9.09%
37corot Yen111100+9.09%
38Ario Jatimurti111100+8.82%
39Muhammad Zein111100+8.82%
40Andi krisnatok111100+8.8%
41Andrew Radisic111100+8.72%
42Benediktus Budi Prasetyo Utomo111100+8.59%
43Jahja Tjahjadi111100+8.58%
44bambang ari111100+8.4%
45I Putu Wahyudi Cahya Putra111100+8.35%
46Aji Wahyu Hidayat111100+8.29%
47Hastuti Ms111100+8.29%
48Rizky Wibisono111100+8.27%
49Setiawan Adia111100+8.27%
50ferdinand ferry111100+8.27%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

TLKM Diskussioner

Skriv dina tankar om Telkom Indonesia (Persero) Tbk PT
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post