Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

PETROBRAS ON (PETR3)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
37,11 +1,31    +3,66%
21:42:00 - Stängd. Valuta i BRL ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Brasilien
ISIN:  BRPETRACNOR9 
  • Volym: 19.793.800
  • Köp/Sälj: 37,11 / 37,12
  • Dagens intervall: 36,00 - 37,40
PETROBRAS ON 37,11 +1,31 +3,66%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1João Marcus222100+96.88%
2Adriano Gonçalves222100+93.04%
3Alexandre Saraiva111100+55.51%
4Vitor Hugo Pasqualucci Loureiro111100+54.67%
5Daniel de Castro22150+54.32%
6Renan Ferreira111100+54.19%
7Leonardo Engler111100+53.69%
8Kauê Magid Costa Salem111100+53.34%
9Felipe Passaura111100+53.03%
10Flavio João Távora111100+52.96%
11Fabio Mantovaneli111100+52.78%
12Bruno Cesar Branco111100+52.78%
13Umberton Cabral111100+52.72%
14Sergio Melo Beck111100+52.6%
15William Felippini111100+52.33%
16Saulo Higino111100+51.58%
17João Martins111100+51.53%
18Othon Ribeiro111100+51.14%
19Josiel Duarye111100+50.84%
20Fabrício da costa siqueira222100+50.72%
21Hiper Game Boy33266.67+50.34%
22Thiago Adamszuke111100+50.28%
23Caio Cezar Guedes111100+49.44%
24Willian Haeberlin111100+48.55%
25André Diniz111100+46.89%
26Vladimir Simao111100+45.69%
27Adriano Freitas111100+44.96%
28Bruno Teles111100+44.96%
29Simeão Targino da Silva111100+42.55%
30SIKANG XU111100+41.08%
31Caio Soares111100+39.37%
32Douglas Florentino111100+39.12%
33Paulo Figueiredo111100+37.89%
34Eugênio Junio111100+37.83%
35davide garulli88787.5+35.61%
36Eudes Bernardes111100+34.14%
37CELIO ANTONIO V.BAILONI23232295.65+29.17%
38João Rodrigo Cabeza111100+29.07%
39Lucas Brandalia111100+26.03%
40Hermann Albrecht44375+25.65%
41Paulo Carvalho111100+25.26%
42Rafael Caniello111100+23.45%
43Matías Cortiña111100+18.79%
44lucas abreu111100+18%
45Gustavo Velozo111100+17.05%
46Marco Tanaka111100+16.05%
47Aline Siqueira111100+16.02%
48Gabriel Alves111100+15.29%
49Minotauro Sátiro Imobiliária33133.33+14.69%
50Luciano Silveira111100+14.63%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

PETR3 Diskussioner

Skriv dina tankar om PETROBRAS ON
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post