Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
🔎 Se NVDA fullständiga ProTips för omgående risker eller belöningar Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Airbus Group SE (0KVV)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
147,11 +0,50    +0,34%
23/02 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Storbritannien
ISIN:  NL0000235190 
SEDOL:  B16Q6Y4
  • Volym: 517.440
  • Köp/Sälj: 139,76 / 154,46
  • Dagens intervall: 146,50 - 148,34
Airbus Group 147,11 +0,50 +0,34%

0KVV Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Airbus Group SE aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Chris Hackett111100+7744.53%
2Jaco Smit111100+7264.79%
3Matteo Mazzola111100+6.53%
4Константин Васильев111100+3.96%
5Adam Summers111100+3.34%
6Andrei Popov111100+3.13%
7Mistral Magic111100+3.1%
8Connor Graham111100+2.77%
9Hermann Albrecht111100+2.3%
10Vidmantas Sinkevičius111100+0.29%
11ziya yılmaz111100+0.11%
12Jose Maria Elias Branco1100-0.46%
13Andrew Marsh1100-1.09%
14Christine Poxon1100-5.81%
15Patrick Armelao1100-6.7%
16John Glais1100-75.36%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

AIR Diskussioner

Skriv dina tankar om Airbus Group
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post