Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu
Stäng

Vonovia SE (VNAn)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
21,76 +0,73    +3,47%
11:52:20 - Härledda data i realtid. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  DE000A1ML7J1 
WKN:  A1ML7J
  • Senaste: 21,03
  • Öppning: 21,14
  • Dagens intervall: 21,04 - 21,88
Vonovia 21,76 +0,73 +3,47%

VNAn Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Vonovia SE aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Anita Vacca54544990.74+26.2%
2Salvis Lapins33266.67+23.85%
3Francisco Sierra222100+18.01%
4Markus Siegl23231982.61+16.57%
5Marta Szaszak111100+15.54%
6Bhav Patel111100+15.25%
7the kastriot111100+11.69%
8davide garulli55480+10.69%
9Nikolaos Englezopoulos111100+10.52%
10Alexander Klee111100+10.06%
11פנחס גליקשטרן88450+10.04%
12Kai Haisch111100+9.8%
13Semih Şahinel111100+9.4%
14Joe Dollar111100+9.02%
15Georges Michel88675+7.66%
16Diego García111100+6.92%
17Jose Rodríguez111100+6.47%
18Patrick Anesen111100+6.36%
19philippe kessler111100+6.11%
20Ivan zelaya111100+5.67%
21Stop Lost33266.67+5.31%
22Dirk Nagel111100+5.06%
23arthur dent111100+4.88%
24Manuel Martinez22150+4.79%
25fred lourens111100+4.07%
26Enrique Vicen111100+3.92%
27Roman Lechovič111100+3.85%
28ulf hacke111100+3.78%
29Hermann Albrecht111100+3.28%
30Robert Grima111100+3.23%
31Fran Serra111100+3.23%
32Khanh Hien Dinh111100+3.07%
33Péter Ágoston111100+2.96%
34Zoran Šprajc111100+2.94%
35Thomas Berbuir111100+2.87%
36Daniel Ostrzenski1000+2.74%
37Anonym Anonym22150+2.72%
38IVAN ALVAREZ111100+2.68%
39Jonas Kiefer111100+2.44%
40Alexandre Bavastro111100+2.4%
41Ozgur Kurt111100+2.35%
42Dumitrescu Dani111100+2.05%
43Xiangqian Che111100+2.01%
44andriy pohors111100+2%
45Baltic Trader222100+2%
46Iztok Colja111100+1.99%
47George Khalaschi111100+1.96%
48Thorsten Spelly111100+1.92%
49Mario Maizza111100+1.89%
50Florian Jopek111100+1.75%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

VNAn Diskussioner

Skriv dina tankar om Vonovia SE
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post