Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
Nyhet! 💥 Skaffa ProPicks för att se strategin som har vunnit över S&P 500 med över 1,183 % Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Avalo Therapeutics Inc (AVTX)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ Avalo Therapeuticss vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
4,600 +0,090    +2,00%
22:00:00 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
4,460
-0,140
-3,043%
23:07:22 - Data i Realtid
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
  • Volym: 17.572
  • Köp/Sälj: 0,000 / 0,000
  • Dagens intervall: 4,420 - 4,650
Avalo Therapeutics 4,600 +0,090 +2,00%

AVTX Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Avalo Therapeutics Inc aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1idan now111100+102%
2Victor Rebrov222100+76.43%
3Ars Hadayat111100+60.8%
4Karthikeyan Arunachalam111100+14.68%
5Ronald Perez111100+14.16%
6Oscar Velarde111100+12.08%
7Maxwell Dahlgren111100+8.97%
8Abdulrhmman Talal111100+8.4%
9Pedro Pablo Salgado111100+6.59%
10Jay Gossett111100+5.14%
11Manuel Sendino111100+4.96%
12Martina frias terres111100+4.71%
13Simone Guastaldi111100+4.21%
14Hassani Hussein111100+2.52%
15Eric Chesko111100+0.23%
16raffaele postiglione11000%
17haowen xie11000%
18SANTHOSH KUMAR VINAYAGAM22150-1.93%
19Christopher Marquez1100-2.72%
20Camille Dagenais1100-3.95%
21GABRIEL ABURTO1100-7.07%
22Pavel Kovalev1100-9.23%
23Cagri Yuksel1100-9.28%
24Donald Wilson1100-9.39%
25dongmin ma1100-11.56%
26pablo trader1100-17.82%
27LusiVilma Principe1100-24.73%
28Vahid Shayan1100-32.41%
29jm landaluce44250-67.47%
30Ramón de la Vega1100-85.26%
31julio toro1100-88.4%
32Erik Blomsterberg2200-88.77%
33Rohit Chand1100-88.89%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

AVTX Diskussioner

Skriv dina tankar om Avalo Therapeutics Inc
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post