Heta nyheter
Investing Pro 0
🚨 Våra Pro-data avslöjar den verkliga vinnaren under resultatsäsongen Åtkomst till data
Stäng

Refined Gold-terminer kontrakt - (XAUTRYc1)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
1.153,11 -29,96    -2,53%
03/02 - Stängd. Valuta i TRY ( Friskrivning )
Typ:  Råvara
Grupp:  Metaller
  • Senaste: 1.183,07
  • Öppning: 1.185,95
  • Dagens intervall: 1.151,55 - 1.185,95
Refined Gold 1.153,11 -29,96 -2,53%

Refined Gold-terminer Användares rankning

 
På denna sida är användare rangordnade efter prestation av deras CFD sentiment förRefined Gold-terminer.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Kamer Kaya111100+27.21%
2Gökhan Mahir111100+10.86%
3Yusufsafak Uludas111100+8.96%
4Kemal Bayram111100+7.39%
5Atakan Muhasebe111100+7.26%
6serkan bakkaloglu111100+5.66%
7Yasar Demir111100+4.98%
8ert buyuk111100+4.48%
9Tarık Keser111100+3.79%
10Eylem özbay111100+3.48%
11TC Semih Uysal111100+3.45%
12Garip Yolcu111100+3.33%
13Aydin Ersun111100+3.02%
14Gökhan Dündar111100+2.52%
15Funda Corakci111100+2.5%
16Erkan Aysel111100+2.5%
17yunus altuntas111100+2.16%
18görkem yaşar111100+1.81%
19Mehmet Kükrek111100+1.81%
20Ali İnce22150+1.8%
21Öykü Akyol111100+1.29%
22Ali Yarar111100+0.73%
23murat cosgun1000+0.66%
24Erol Baba111100+0.25%
25Mert Özekin1000+0.13%
26حسين حاتم11000%
27Kutay Üreten11000%
28Emrah Arıbakır11000%
29Павел Алхимин11000%
30Nesrin Sarıca11000%
31Efe Simsekcan11000%
32Serdar Ahmed1100-0.15%
33Ercan Ozdemir1100-0.17%
34Gökhan ARZUHAN1100-0.19%
35Seçkin Koç1100-0.42%
36Aydin Baydar1100-0.66%
37gamze aydın1100-0.67%
38Ercan Erdoğan1100-0.67%
39Mehmet Doğukan NEBİOĞLU1100-0.91%
40enes aslan1100-1.38%
41Yavuz Selim Oral1100-1.53%
42ziya yılmaz1616956.25-1.98%
43Mustafa Bozkurt1100-3.36%
44Ethem Tekeli1100-3.39%
45Hasan İzer1100-3.39%
46sinan arıkan1100-3.43%
47Ufuk Akyüz1100-3.66%
48Kaan Levent1100-4.71%
49Recep Mercan1100-4.72%
50taner karabulut1100-4.81%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

Refined Gold-terminer Diskussioner

Skriv dina tankar om Refined Gold-terminer
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post