Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

US Cotton #2-terminer kontrakt - Jul 2022 (CTN2)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
139,20 -1,41    -1,00%
27/05 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Typ:  Råvara
Grupp:  Jordbruk
Enhet:  1 Skålpund
  • Senaste: 140,61
  • Öppning: 140,53
  • Dagens intervall: 139,06 - 141,97
US Bomull Nr.2 139,20 -1,41 -1,00%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1ronda Villal111100+73.2%
2max max88787.5+42.12%
3Mahesh Bhattad25251976+26.71%
4Sabir Ali1010880+25.72%
5vinay sukhani222100+25.54%
6rafay alrafai121212100+24.78%
7SALOMON TAWIL16161168.75+24.46%
8pedro primeiro26262180.77+23.68%
9Wojciech Chrzanowski38382463.16+22.89%
10Prakash Palanisamy222100+21.73%
11Yousaf Khan55480+21.63%
12Ahmet çiftçi1211654.55+20.6%
13John Psaropoulos333100+20.47%
14Zaid Khalid44375+19.44%
15Hüseyin Aşar1313646.15+19.43%
16сергей тарасов777100+19.37%
17Lauri Kukk544100+19.36%
18John Milla88675+19.25%
19DANIELE FERIOLI111100+18.07%
20ANWAR SINDHU88562.5+17.91%
21Christos Tsakiris333100+17.85%
22Marc Sartor222100+17.75%
23Ilias Karathodoros444100+17.5%
24Abhishek Mysore Ramachandra16161168.75+17.42%
25Rakesh Kumar222100+17.35%
26ömer kuran333100+17.24%
27Konrad Zsombori222100+17.17%
28Manoj Golchha44375+17.15%
29Maria Lima17171270.59+17.1%
30Veysi Yıldırım222100+16.96%
31Sachin Khabiya222100+16.5%
32Usama Zafar333100+16.39%
33Alencar De Almeida Filho111100+16.33%
34Gerald Krieg222100+16.32%
35Левин Антон111100+16.02%
36Đặng Văn Hiếu111100+15.88%
37Saravana Kumar S S99666.67+15.86%
38diego II1010990+15.69%
39teo taba19191157.89+15.63%
40Zubair Farooq111100+15.61%
41Jaganathan Narayanasamy111100+15.45%
42HIDIR TOPAL111100+15.44%
43Housson Yannick111100+15.31%
44Hassan Abbas222100+15.07%
45Dimple Bansal44375+15.03%
46Arunkarthik Subramaniam222100+14.99%
47Serdar Korkmaz66350+14.95%
48Giovanni Cona222100+14.88%
49Victor Wilson99666.67+14.4%
50jay garambhadia333100+14.38%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

US Cotton #2-terminer Diskussioner

Skriv dina tankar om US Cotton #2-terminer
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post