Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

EUR/JPY - Euro Japansk Yen

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
131,88 -0,19    -0,14%
04:54:32 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Mindre
Grundval:  Euro
Andrahandsval:  Japansk Yen
  • Senaste: 132,07
  • Köp/Sälj: 131,86 / 131,91
  • Dagens intervall: 131,79 - 132,13
EUR/JPY 131,88 -0,19 -0,14%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Алексей Азбукин88787.5+21.42%
2Raul Mesa Palomo16116111370.19+18.734%
3LoAnd Alex36362261.11+18.35%
4Joe Bucks99666.67+17.46%
5Andrey Korolenko21211676.19+15.65%
6Mauro Ballinari1717952.94+14.53%
7Денис Хитров77571.43+13.985%
8Amm Hashmi444100+13.42%
9FX_Signal Trader66466.67+12.818%
10Loh Xaniel555100+12.25%
11Fadhil Cck55480+11.68%
12bakari bakari555100+11.06%
13vic tor444100+11.03%
14rt rt23232086.96+10.833%
15anselmo de luca333100+10.83%
16Salih Küpeli77571.43+10.77%
17eduardo estevez42423378.57+10.65%
18MC Ndebele333100+10.56%
19Dany Rau66583.33+10.41%
20Дмитрий Хатов222100+10.22%
21Cameron Stafford222100+10.16%
22Fuengrat Suwannapreuk111100+10.11%
23Альберт Миннуллин111100+10.08%
24Vadim Guberski15151173.33+9.98%
25Leszek Oncki333100+9.93%
26Luis Lopez54375+9.77%
27Mhmd Irfan222100+9.7%
28Александр Худ44250+9.57%
29Tonny Garcia111100+9.53%
30Matt Kedziorski66583.33+9.48%
31Felipe Curillo222100+9.39%
32Jim Arrichiello55480+9.38%
33Edward Kranger222100+9.15%
34JOAO CUNHA222100+9.15%
35Wipawee Amornwat222100+8.97%
36Jack Trevor222100+8.94%
37Gordon king222100+8.91%
38Muhammad Adnan444100+8.86%
39Miguel Cruz222100+8.82%
40Joaquin Quintero222100+8.78%
41Ayem Hamzah1413861.54+8.72%
42Jose Cortes222100+8.7%
43Pratama Megantoro333100+8.68%
44nevio traverso111100+8.67%
45karim Nouma111100+8.66%
46Mikhail Kurmyshkin222100+8.64%
47Ben Bernanke27272281.48+8.64%
48gaetano savarino111100+8.63%
49Tebasco Tebasco222100+8.62%
50Zund Zundov111100+8.6%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på EUR/JPY?
eller
Rösta för att se communityns resultat!
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

EUR/JPY Diskussioner

Skriv dina tankar om EUR/JPY
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Sven Midholm
Sven Midholm 2018-12-14 9:38
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
hej kommer den att fortsätta ner någon sven
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning

Valutautforskaren

Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post