Heta nyheter
Investing Pro 0
Sista timmarna: lås upp premiumdata med Skaffa 60 % rabatt
Stäng

BRL/MXN - Brasiliansk Real Mexikansk Peso

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
3,5172 -0,0406    -1,14%
08/12 - Stängd. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Exotiska kors
Grundval:  Brasiliansk Real
Andrahandsval:  Mexikansk Peso
  • Senaste: 3,5578
  • Köp/Sälj: 3,5152 / 3,5192
  • Dagens intervall: 3,5169 - 3,5737
BRL/MXN 3,5172 -0,0406 -1,14%

BRL/MXN Användares rankning

 
På denna sida, användare är rangordnade efter resultatet av deras utlåtanden angående BRL/MXN
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Avelardo Jose Tropical111100+6.36%
2Marcelo Ornelas111100+5.77%
3Edgardo Cordero222100+4.11%
4Xavi Gutierrez111100+3.62%
5Andrick Busnelli111100+1.89%
6pedro lopez111100+1.47%
7Eduardo Gutiérrez111100+1.43%
8Fabiano Dutkievicz Nakayama111100+1.24%
9Edgar Garcia111100+0.89%
10Eduardo Montejo111100+0.64%
11Aldo González33266.67+0.64%
12Romel Miranda Ribeiro111100+0.22%
13Ricardo Augusto111100+0.2%
14Victor Chaires33133.33-0.47%
15Felipe Souza1100-1%
16Gotzer Luna1100-2.47%
17Luis Bocanegra Pérez1100-3.68%
18Erhard Weber1100-3.85%
19Edgar Rosales Monreal1100-4.38%
20Pedro Dutra1100-4.79%
21Oscar Perez1100-5.48%
22Jazzumm Jezzini1100-17.83%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på BRL/MXN?
eller
Marknad är för tillfället stängd, röstning är öppen under marknadstimmar.
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

BRL/MXN Diskussioner

Skriv dina tankar om BRL/MXN
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning

Valutautforskaren

Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post