Heta nyheter
Stäng
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu

Volkswagen AG Vz (VOWG_p)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
122,50 -4,26    -3,36%
05/07 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  DE0007664039 
S/N:  766403
  • Volym: 107.304
  • Köp/Sälj: 122,20 / 122,50
  • Dagens intervall: 120,60 - 128,40
Volkswagen VZO 122,50 -4,26 -3,36%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1andrei andrei44375+18.02%
2New Feca111100+7.71%
3isaac fernandez111100+6.25%
4Frank Harig111100+5.83%
5Zoltán Benkő44250+5.15%
6Florian Ott111100+3.17%
7Hermann Albrecht111100+2.58%
8Marcos Goñi111100+1.76%
9Matti Ping111100+1.23%
10Valts Kalniņš111100+1.1%
11ziya yılmaz98337.5+0.87%
12Валерий Гончар1000-0.54%
13Hermann Albrecht33266.67-1.74%
14Anton Stuckert1100-2.97%
15tamas farago1100-4.33%
16pasquale dibattista1100-4.55%
17Fab And1100-5.48%
18Marieke Alblas1100-5.72%
19Markus Hoffmann1100-6.92%
20Peter Geschwindner1100-7.43%
21Sergej Hofmann66233.33-8.62%
22Bernd Bruch1100-11.59%
23Marina Betco1100-12.94%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

VOWG_p Diskussioner

Skriv dina tankar om Volkswagen VZ-exch
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Sebastian Hofvander
Sebastian Hofvander 2021-04-29 19:40
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Volkswagen nya Tesla?Volkswagen dominerande på elbilar i Europa 2025.Mitt största innehav.
Rene Almaas
Rene Almaas 2021-02-10 10:50
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Med en viktig røstDet viser hvor mye usa betyr Positivt!!!!!!!
Rene Almaas
Rene Almaas 2021-02-10 10:49
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
For jeg er en embetsmann
Rene Almaas
Rene Almaas 2021-02-10 10:48
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Det er fordi nav må komme med en unnskyldning til meg og ordne opp.
Rene Almaas
Rene Almaas 2021-02-10 10:47
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Det er den bilen alle skal ha i 2021 om Di har råd
محمد المدني
محمد المدني 2020-08-04 12:29
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Hur ska jag köpa? Det går inte här via app!Är det något problem?
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Våra appar
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Alla rättigheter reserverade.
Riskavslöjande: Trading med finansiella instrument och/eller kryptovalutor innebär stora risker, inklusive risken för att du förlorar något, alternativt allt av ditt investeringsbelopp och kanske inte är lämpligt för alla investerare. Kurserna för kryptovalutor är extremt volatila och kan påverkas av externa faktorer som finansiella, reglerande eller politiska händelser. Trading med marginal ökar de finansiella riskerna.
Innan du bestämmer dig för att trada med finansiella instrument eller kryptovalutor bör du vara helt informerad om riskerna och kostnaderna i samband med trading på finansmarknaderna, att noga överväga dina investeringsmål, erfarenhetsnivå och risktagande samt söka professionella råd vid behov.
Fusion Media vill påminna dig om att data på denna webbplats inte nödvändigtvis är i realtid eller korrekta. Data och priserna på webbplatsen behöver inte nödvändigtvis tillhandahållas av någon marknad eller börs, utan kan tillhandahållas av marknadsförare och priserna behöver inte vara korrekta och kan skilja sig från det faktiska priset på en given marknad, vilket innebär att priserna är vägledande och inte lämplig i tradingsyfte. Fusion Media och eventuella leverantörer av data på denna webbplats tar inte ansvar för förluster eller skador till följd av din trading eller ditt beroende av informationen på denna webbplats.
Det är förbjudet att använda, lagra, reproducera, visa, modifiera, överföra eller distribuera data på denna webbplats utan det uttryckliga skriftliga tillståndet från Fusion Media och/eller dataleverantören. Leverantörerna och/eller börsen som tillhandahåller data på denna webbplats förbehåller sig rätten till alla immateriella rättigheter.
Fusion Media kan kompenseras av annonsörerna som visas på webbplatsen, baserat på din interaktion med annonserna och annonsörerna.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
  • Registrera dig GRATIS och få:
  • Bevakningar i realtid
  • Avancerade portföljfunktioner
  • Personliga diagram
  • Helt synkroniserad app
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post