Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Vodafone Group PLC (VOD)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
110,38 +0,32    +0,29%
03/12 - Stängd. Valuta i GBP ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Storbritannien
ISIN:  GB00BH4HKS39 
SEDOL:  BH4HKS3
  • Volym: 54.896.686
  • Köp/Sälj: 110,24 / 110,46
  • Dagens intervall: 108,86 - 110,70
Vodafone Group PLC 110,38 +0,32 +0,29%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Teo Sala222100+66.39%
2Dennis Ng333100+65.73%
3Daniele Togni222100+63.99%
4Lucien Wang333100+59.49%
5Alexandre Bavastro33266.67+59.24%
6Lucas Buffett77571.43+57.65%
7Peter Holmr555100+56.5%
8Mark Smith555100+56.4%
9Filippo Varrese222100+53.34%
10esther Gan222100+52.99%
11Benjamin Yernaux55480+48.51%
12Phil Watson33266.67+48.05%
13orest zakh222100+46.69%
14John Kennedy222100+46.21%
15jose luis García44250+45.92%
16Babalawo Sanchez333100+40.94%
17Jesus Molina1111763.64+40.63%
18Sho Rah888100+37.09%
19Earl Anderson44375+36.13%
20Carlos Campero33266.67+35.69%
21Χρήστος Καλαντζής111100+34.91%
22Lynton Pereira111100+32.68%
23Muhammad Ali77457.14+32.36%
24Giampiero Duilio111100+31.32%
25Ivan Ostolani222100+31.27%
26Simon McIntosh111100+30.96%
27happy harry222100+30.58%
28Jorge Serodio111100+30.12%
29Valji Hirani44250+29.98%
30Ben Connally111100+29.48%
31Vladimir Elster111100+28.96%
32seljatin selimov111100+28.72%
33Diego Cam111100+28.24%
34Seljatin Selimov111100+28.13%
35Joan Cuko111100+28.03%
36Darran Agius111100+27.78%
37Alberto Lopez Alvarez111100+27.78%
38Alfonso Casás Villar111100+27.51%
39Jon Doe111100+27.34%
40Jimmy Hernandez Calderon111100+27.3%
41Raul Gonzalez Rivero222100+27.17%
42Juan Rodriguez33266.67+27.06%
43Andrew Curtis111100+26.92%
44Icchi Icchi111100+26.87%
45giuseppe benedetto111100+26.79%
46John Kennedy111100+26.69%
47Thierry Debus111100+26.63%
48聪 郑111100+26.31%
49Geoffrey Smith111100+26.21%
50Chayse Patterson111100+26.12%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

VOD Diskussioner

Skriv dina tankar om Vodafone Group PLC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post