Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Telefonica SA (TEF)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
3,6695 -0,0205    -0,56%
03/12 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Spanien
ISIN:  ES0178430E18 
  • Volym: 14.584.035
  • Köp/Sälj: 3,6510 / 3,6900
  • Dagens intervall: 3,6525 - 3,7060
Telefonica 3,6695 -0,0205 -0,56%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1David Caliz333100+29.67%
2inigo mz98562.5+27.22%
3Tonio GA1313753.85+26.61%
4Asier Sua44375+26.43%
5Javier Agorreta1010550+23.69%
6Dan Man44375+23.34%
7julio garcia44375+22.95%
8Alejandro Martinez222100+22.69%
9Ferran Rosique222100+22.17%
10Jose Azorin222100+22.12%
11JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ88562.5+22.08%
12NuNo Silva333100+20.84%
13Felix MM222100+20.7%
14FFC Fuente55360+19.8%
15FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ88562.5+19.76%
16markitos defonte44375+19.5%
17Andres Kutz Peironcely333100+19.45%
18Javier Perez222100+18.35%
19Marc Ess222100+18.24%
20David Muñiz1010660+17.7%
21Bergen Acp33266.67+17.49%
22Ivan Romeu1099100+17.07%
23Jose Souto222100+16.73%
24Jesus Vales66350+16.5%
25Jose Manuel Merino322100+16.44%
26JOSE GIL NEGRETE66466.67+16.02%
27Pablo Zanon Segarra222100+15.94%
28José Joaquín Loza Rodríguez66350+15.81%
29Elosode Putin1110770+15.7%
30José María Navarro Sánchez444100+15.6%
31Carlos Amancio1312866.67+15.59%
32Jaime Nuño Cuesta222100+15.56%
33Ayten TÜRKCAN111100+15.48%
34Javier Aracil55480+15.26%
35Yasmina Mohand55360+15.26%
36Henri Derhy222100+15.25%
37Paco Febrer55480+15.23%
38Victor Y poco mas333100+15.11%
39Felipe Zurita111100+15.1%
40Manuel Durán111100+15.05%
41Daniel Jiménez Muñoz111100+15.04%
42Eugenio Martin222100+14.99%
43jose martinez silva222100+14.91%
44Serafin Castro444100+14.87%
45Victor Segui111100+14.8%
46Aitor Macho111100+14.8%
47Jose Yebana111100+14.72%
48Daniel Fernandez111100+14.71%
49josito linares111100+14.71%
50Jacobo Bone II111100+14.7%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

TEF Diskussioner

Skriv dina tankar om Telefonica-Exch
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post