Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
🟢 Marknaderna är upp. Varenda medlem i vår 120K+ stora community vet vad man ska göra åt det. Det kan du också. Skaffa 40 % rabatt
Stäng

SSAB AB ser. B (SSABBH)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
5,228 -0,042    -0,80%
29/05 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Finland
ISIN:  SE0000120669 
S/N:  700651337
  • Volym: 280.930
  • Köp/Sälj: 5,228 / 5,228
  • Dagens intervall: 5,182 - 5,278
SSAB B 5,228 -0,042 -0,80%

SSABBH Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för SSAB AB ser. B aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Timo Erkkilä44375+28.35%
2Oscar Söderman111100+16.46%
3Mika Räty111100+14.84%
4Sami Lappalainen22150+13.32%
5Julius Summanen111100+12.51%
6Mika Leppäkoski111100+10.87%
7Lasse Kekäläinen111100+7.62%
8mika kauranen111100+7.5%
9Toni Inkinen111100+3.86%
10Jesse Anttila111100+3.71%
11Aarre Ropponen33133.33+2.6%
12Risto Kortetjärvi111100+1.38%
13Vesa Vesku11000%
14Anu Nordman1100-1.03%
15Nikolajs Jarohnovich1100-1.61%
16Eet Seppälä1100-1.64%
17Manish Maheshwari1100-2.16%
18Aleksi Kontkanen1100-3.47%
19janne virtanen1100-5.63%
20Lassi Korpijärvi1100-8.36%
21Harri Rantanen1100-12.65%
22Johanna Lamberg1100-12.72%
23mika miettinen33133.33-13.09%
24Nico Schaper2200-16.15%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

SSABBs Diskussioner

Skriv dina tankar om SSAB AB B
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
lars jonsson
lars jonsson 2023-11-25 17:37
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
100 SEK före Nyår?
Fredrik Moback
Fredrik Moback 2023-06-26 10:52
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Varför går den ner nu?
Axel Erlandsson
Axel Erlandsson 2023-03-17 18:26
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Grunden till nedgången?
Tommy Eklöf
Tommy Eklöf 2021-12-16 10:55
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
seg. bryr sig mer om sin egen utveckling än aktieägarna. dock den mest underbetalade aktien.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post