Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Samsung Electronics Co Ltd DRC (0593xq)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
1.158,50 +27,50    +2,43%
10:35:16 - Data i Realtid. Valuta i USD ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Storbritannien
ISIN:  US7960508882 
SEDOL:  4942818
  • Volym: 2.480
  • Köp/Sälj: 1.157,50 / 1.158,50
  • Dagens intervall: 1.156,00 - 1.160,00
Samsung Electronics DRC 1.158,50 +27,50 +2,43%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Андрей Прокопов111100+98.7%
2Facupa Fabal111100+33.96%
3Александр Fktrcfylh111100+30.45%
4Min Kwan Rae211100+25.03%
5Thomas Vandenhende111100+23.23%
6Darren Cardwell111100+20.31%
7Bashir Nasari111100+20.31%
8Ibtissame Hamouich111100+20.19%
9Alex Dias Mendes111100+19.69%
10Khalaf khader111100+18.94%
11Patrick Drover111100+18.69%
12Goglia Christian111100+17.54%
13Delcinea Carvalho111100+17.3%
14Иван Плавко111100+16.94%
15Gert Nel111100+16.82%
16rico hart111100+16.64%
17Utkarsh Ut111100+16.11%
18יואב רוזן111100+15.93%
19Investment Success111100+15.82%
20Leonardo Cabrera111100+15.52%
21Peter Vermeulen111100+14.89%
22Rodrigo Orlandi111100+14.44%
23Camilo Alarcon111100+14.03%
24Kevin Schreiber111100+13.47%
25Thih Vlogs111100+13.37%
26Ercan Leyla111100+12.8%
27Данила Похвалий111100+12.35%
28Vladimir Vladimirovich111100+12.28%
29Ville Autio111100+11.94%
30Cevat Dinç111100+11.91%
31Alexandr Kostrikin111100+11.37%
32Bap Cai222100+10.83%
33Przemek Franiszyn111100+10.81%
34Israel Martinez111100+10.56%
35Raúl Rivera111100+10.4%
36Simone Lubatti111100+10.4%
37Bárbara Kelly Instagram111100+9.24%
38Khalil Abou jaoude111100+8.71%
39Сергей Чудо111100+8.48%
40Bilal Hameed111100+7.92%
41Allail Jamal111100+6.89%
42Hans Lumagui111100+6.81%
43Thalia Paixão111100+6.74%
44Tiago Pereira111100+6.51%
45no dreamzzz Кирилл111100+5.39%
46Bea Medgyesi111100+5.17%
47Omer Simsek111100+4.95%
48Brecht Paeps111100+4.87%
49Olof Andersson111100+4.8%
50Andy Gunn111100+4.71%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

0593xq Diskussioner

Skriv dina tankar om Samsung Electronics Co Ltd DRC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post