Heta nyheter
Investing Pro 0
Förlängd Cyber Monday REA: Upp till 60 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA (PKO)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
28,87 -0,80    -2,70%
17:00:15 - Stängd. Valuta i PLN ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Polen
ISIN:  PLPKO0000016 
  • Senaste: 28,87
  • Öppning: 29,60
  • Dagens intervall: 28,64 - 29,74
PKO Bank Polski 28,87 -0,80 -2,70%

PKO Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Dariusz Witkowski211100+12.32%
2Jk Jr22150+10.75%
3Staś Buczkowski111100+9.19%
4Dariusz Kubica333100+7.44%
5Maciej Jakubiec111100+7.11%
6Pasibrzuch BartPles88675+6.74%
7Filip Werner111100+6.7%
8Piotr Waligóra1000+6.54%
9Jan Chojnacki1000+6.51%
10Valentyn Havaniuk111100+6.28%
11Przemysław Hoder111100+5.38%
12paszeko ringo211100+5.17%
13Anita Vacca555100+5.16%
14Tomasz Murawdki111100+4.69%
15Anna Antoszkiewicz111100+3.95%
16Tomasz Chojnecki111100+3.51%
17Jasiek Skarysz111100+2.97%
18Wojtek Jarosz111100+2.96%
19Tomasz Czarnecki1000+2.8%
20Szymon Jarmołowski111100+2.7%
21Kamil Wasilewski111100+2.55%
22Devon Hoock111100+2.51%
23marek salach111100+2.44%
24Andrzej Matuszczak22150+1.75%
25Łukasz Topolski222100+1.61%
26Mirosław Folmert111100+1.49%
27Mirek Stecki111100+1.44%
28davide garulli111100+1.36%
29gelo play111100+1.17%
30Szymi Kaliniak111100+1.05%
31Іван Синюк111100+1.03%
32Przemysław Strzeżek111100+0.83%
33Artur Pira111100+0.68%
34bodzio Mateusz Bodziak111100+0.58%
35Mustafa Karagöz111100+0.42%
36Bogdan Nikolaiev111100+0.38%
37Piotr Nowak1000+0.32%
38Gabryś Lewandowski111100+0.29%
39Zbigniew Wasielewski111100+0.11%
40Ivan Semehen111100+0.09%
41John Conrad111100+0.08%
42You tro111100+0.02%
43SZYMON MIONCZYŃSKI11000%
44Adam Dobrowolski1100-0.12%
45jan czuchaj1100-0.47%
46Mateusz Fałowski1100-0.57%
47Filip Michalowski1100-0.9%
48Siarhei Kras1100-1.21%
49Marek Antoniusz1100-1.26%
50Marek Salach1100-1.33%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

PKO Diskussioner

Skriv dina tankar om Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post