Heta nyheter
Investing Pro 0
🚨 Våra Pro-data avslöjar den verkliga vinnaren under resultatsäsongen Åtkomst till data
Stäng

Partners Group (PGHN)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
917,80 -21,60    -2,30%
15:24:00 - Fördröjd data. Valuta i CHF ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Schweiz
ISIN:  CH0024608827 
VALOR:  2460882
  • Volym: 28.986
  • Köp/Sälj: 917,60 / 918,20
  • Dagens intervall: 911,40 - 935,80
Partners Group 917,80 -21,60 -2,30%

PGHN Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Partners Group aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Sumit Jain17171164.71+24.4%
2Rob Schie111100+16.76%
3Eugene Esselaar111100+7.57%
4Sergio Galluccio111100+7.36%
5Fabio Vigorelli44375+7.01%
6rolf steinmann1000+6.07%
7IGNACIO ARISTEGUI FERNANDEZ1000+5%
8Christophe Federli111100+4.65%
9Guy Weydert111100+3.93%
10Adrian Nyffeler211100+2.42%
11Mariana Lienhard111100+2.18%
12Fernando Alonso111100+1.16%
13Gilmar Martins111100+1.13%
14Matthias Hebeisen111100+0.51%
15Luca Anglesio1100-1.15%
16Kurt Höltschi1000-1.52%
17Michael Jäggi1100-5.83%
18Francesco Marcon Fiastri1100-5.9%
19Ramon Guache1100-14.16%
20Jorge Pérez1100-17.94%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

PGHN Diskussioner

Skriv dina tankar om Partners Group
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post