Heta nyheter
Investing Pro 0
Cyber Monday REA: Upp till 54 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Paradox Interactive AB (PDXI)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
201,200 -0,100    -0,05%
09:13:01 - Data i Realtid. Valuta i SEK ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Sverige
ISIN:  SE0008294953 
S/N:  105619209
  • Volym: 489
  • Köp/Sälj: 0,000 / 0,000
  • Dagens intervall: 199,800 - 201,300
Paradox Interactive 201,200 -0,100 -0,05%

PDXI Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Paradox Interactive AB aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Martin Stensson111100+48.75%
2Dominik Cynowski111100+44.81%
3Daniel Jonsson111100+43.33%
4morr power111100+20.03%
5sara hellerstedt111100+17.52%
6Per Persson111100+13.25%
7Jose Manuel Cabello Garcia111100+10.08%
8Alphonse Capone111100+3.92%
9Jhad Dabbah1000+3.65%
10Mario Poveda111100+1.37%
11乐山 孙111100+1.01%
12Patrik Arvidsson111100+0.9%
13Manu FV111100+0.66%
14Яков Матюшин1100-1.05%
15carlos ev1100-1.84%
16Gunnar Anell1100-2.79%
17Christoffer Isefält1100-2.8%
18Jordi BM1100-2.81%
19Mikael Hegner1100-7.16%
20leonardo vesely1100-7.64%
21Oscar Aa1100-7.89%
22Ulf Stjernfeldt1100-7.9%
23Isam Al Saadi1100-8.26%
24Diogo Santos2200-9.86%
25Suzanne Lindgren2200-13.97%
26felix Tuvelid1100-15.82%
27Teenie Fung1100-17.7%
28세중 김1100-38.46%
29Alf Wilson1100-40.8%
30Michael Einer1100-40.8%
31浥 寒1100-41.86%
32Tom Pedersen1100-44.12%
33Jorge Mera Santiago1100-44.29%
34Joakim Johansson1100-45.89%
35YAP YAP1100-51.12%
36Daniel Johansson1100-52.29%
37Leonid Korchagin1100-53.41%
38Jordi Corbera1100-54.24%
39Sandro Heinimann3200-56.17%
40cesar soria2200-58.13%
41Antonio Hernández Ayuso33133.33-89.3%
42Marc Lyon4400-99.76%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

PDXI Diskussioner

Skriv dina tankar om Paradox Interactive AB
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post