Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu
Stäng

Medtronic PLC (MDT)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ Medtronics vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
82,59 +1,70    +2,10%
21:28:51 - Real-time Cboe. Valuta i USD ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
  • Volym: 4.546.830
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 80,81 - 82,92
Medtronic 82,59 +1,70 +2,10%

MDT Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Medtronic PLC aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Mikhail Gorbunov544100+20.06%
2Claude Danant877100+18.56%
3Connie Zmijewski777100+17.4%
4Tony Attwood222100+11.06%
5Alejandra Sierra111100+10.65%
6Jorge Amarilla222100+10.5%
7Jefferson Guevara111100+9.88%
8Mark Roijen43266.67+9.79%
9Rin Shar333100+9.45%
10Виктор Житинский222100+8.42%
11Edward Morsr111100+7.96%
12Standa Kk111100+7.6%
13Marina Axenova111100+7.59%
14THABET AMER111100+7.43%
15Doug Lockey111100+7.41%
16Ebrahim Poorreza111100+7.18%
17Areeb Qureshi111100+7.15%
18Ofer Azri111100+6.98%
19jason tan111100+6.92%
20Jan Siersema111100+6.82%
21Sergio Fiorentino111100+6.78%
22Mevlut Mutaf33266.67+6.78%
23Salvatore Cocuzza111100+6.72%
24Lisandra Medina111100+6.71%
25Андрей Репкин111100+6.67%
26יוסי לוי222100+6.65%
27Benitto Dermantino111100+6.6%
28Paolo Rigoni222100+6.54%
29Andrea Ganora111100+6.48%
30Vladimir Portyanko111100+6.26%
31Alvaro Colomer Flores111100+6.14%
32tonino celani111100+5.8%
33Jose Guzman111100+5.72%
34Lars Lundby111100+5.6%
35Kirill Bocharov111100+5.55%
36jm landaluce222100+5.46%
37Eugene Stolbov111100+5.36%
38George Lambros111100+5.36%
39paul yong111100+5.28%
40Ilan Cohen111100+5.08%
41Miguel Angel Arce Rodriguez111100+5.05%
42Леонид Орлов111100+5.04%
43Maximiliano Pizzuto111100+4.99%
44Tracey s Lutton111100+4.7%
45Thierry JACOB111100+4.57%
46Dan Nguyen111100+4.49%
47Sadık Ok111100+4.43%
48shlomo sherizly111100+4.31%
49Jonny Sky111100+4.31%
50Robert Costenaro111100+4.18%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

MDT Diskussioner

Skriv dina tankar om Medtronic PLC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post