Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Magyar telekom (MTEL)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
427,0 +2,0    +0,47%
15/10 - Stängd. Valuta i HUF ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Ungern
ISIN:  HU0000073507 
  • Senaste: 427,0
  • Öppning: 425,0
  • Dagens intervall: 425,0 - 429,5
Magyar telekom 427,0 +2,0 +0,47%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1István Uhrin111100+11.68%
2Gabor Sz99555.56+11.22%
3Mate Dohany111100+10.66%
4Zsolt Varga111100+9.19%
5Attila Mendrey111100+9.11%
6Robert Szoke111100+8.96%
7Adam Olah111100+8.8%
8Norbert Lovász111100+8.42%
9Attila Turay111100+7.91%
10László Mayer111100+7.67%
11tamas farago111100+7.58%
12György Tóth111100+6.83%
13Ferenc Vadász99555.56+6.8%
14Galambos Tamás555100+6.29%
15Izabella Boka111100+5.98%
16Tamas Pesei22150+5.83%
17Áron Szalai222100+4.51%
18Csaba ko222100+4.11%
19Peter P__111100+2.99%
20István Nagy111100+2.91%
21Peter Horowitz111100+2.87%
22Jónás Balázs111100+2.86%
23Tamas Zs111100+2.67%
24einstein Last Name111100+2.46%
25Balint Sz111100+2.25%
26Andras Lorincz111100+2.13%
27gbr Kvcs111100+1.97%
28György Korán111100+1.95%
29Dóri Bense111100+1.85%
30Gyula Lukacs22150+1.56%
31Vincze István111100+1.43%
32Adam Seres111100+1.4%
33Szabolcs Szalay111100+1.38%
34Zo Ihi111100+1.17%
35Gabor Rath111100+1.04%
36Márton Buza111100+0.94%
37Tamás Decsák111100+0.84%
38Erős Román111100+0.78%
39Balázs Katona111100+0.76%
40Laszlo Vilagosi111100+0.55%
41Peter Laszlo111100+0.5%
42Andras Lorincz111100+0.33%
43Szedlacsek Zsolt111100+0.23%
44Tibor Horvath111100+0.19%
45Áron Szalai22150+0.12%
46Vilmos Péntek22150+0.07%
47Quix otic111100+0.04%
48László Papp22150-0.23%
49Gabor Fabini1100-0.95%
50Joe Bucks1100-1.12%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

MTEL Diskussioner

Skriv dina tankar om Magyar telekom
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post