Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu
Stäng

Orron Energy AB (ORRON)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
18,57 -1,51    -7,50%
23/09 - Stängd. Valuta i SEK ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Sverige
ISIN:  SE0000825820 
S/N:  285924614
  • Volym: 9.351.407
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 18,50 - 20,40
Orron Energy AB 18,57 -1,51 -7,50%

ORRON Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Orron Energy AB aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Hugo Nilsson111100+51.49%
2Jay OK111100+48.37%
3Ayad Khoshnaw111100+35.99%
4Christoffer Ek111100+20.9%
5Karl Ernst Larsson111100+16.4%
6Johan Ihre111100+15.54%
7Ted Wi111100+10.95%
8Andreas Wernersson111100+8.83%
9ziya yılmaz65360+7.56%
10sebastian johansson111100+6.05%
11Sindre Arild Knutsen111100+3.8%
12Anita Vacca555100+3.25%
13Salvis Lapins111100+1.66%
14Gunnar Andersson11000%
15Oskar Fröblom1100-0.71%
16Johan Hallgren1100-1.25%
17Thomas Eriksson1100-1.59%
18Berisha Burim1100-3.8%
19Lennart Modéer1100-4.48%
20Bo Eriksson1100-4.71%
21Suzanne Lindgren2200-6.62%
22Kenneth Parling1100-15.98%
23Tomas Kaplan33266.67-23.39%
24Emil Lindgren1100-32.3%
25Martin Martinsson1100-39.34%
26anders bengtsson1100-51.71%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ORRON Diskussioner

Skriv dina tankar om Orron Energy AB
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Zkk
Zkk 2022-08-23 12:06
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Om Sverige skulle börja använda kärnkraftverk igen tror ni det skulle påverka aktien isåfall?.
Lilian Francis
Lilian Francis 2022-08-12 13:41
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Te miesiące były dla traderów rollercoasterem emocji 😖 ale gdyby większość traderów nauczyła się siedzieć na rękach w 50 procentach czasu, zarobiliby dużo więcej pieniędzy. Nauczyłem się tego na własnej skórze, zanim zacząłem handlować z „Tessa- Greg” na F.@cebo.o.k i jej wskazówki były wszystkim, czego potrzebowałem, aby kontynuować dojenie rynku?
Bijan Abbasi
Bijan Abbasi 2022-08-11 11:01
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Det kommer passera 50 redan i höst
Bijan Abbasi
Bijan Abbasi 2022-08-10 12:46
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Snart över 20, det går upp bara
Mat Ale
Mat Ale 2019-07-10 21:24
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
156278652694601.jpg
LUPE ser intressant ut på kort sikt.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post