Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

ICBC (1398)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
4,350 -0,020    -0,46%
10:08:19 - Stängd. Valuta i HKD ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Hongkong
ISIN:  CNE1000003G1 
  • Volym: 213.330.494
  • Köp/Sälj: 4,350 / 4,360
  • Dagens intervall: 4,310 - 4,370
ICBC 4,350 -0,020 -0,46%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Allyriane Allyriane333100+14.89%
2Proinvest Pro44375+11.88%
3ERDEM TAPLAK111100+8.55%
4Fuh Shenq Chng111100+7.43%
5Cocavest Cocavest33266.67+7.24%
6Alex Song22150+6.98%
7재호 동111100+6.02%
8Ling Ling111100+4.79%
9Himesh Patel111100+4.59%
10Rohan Mohindru111100+4.49%
11Alan See111100+4.44%
12avery ho1000+4.31%
13Sandra Yeo111100+3.62%
14Stamford Loh222100+3.55%
15man cheuk fong111100+3.36%
16君在 水中央111100+3.07%
17LIU MANHING22150+2.79%
18Cora So222100+2.67%
19amit jain111100+2.5%
20maurizio D. T. Lo P.111100+2.03%
21Hermann Albrecht111100+2.02%
22J B111100+1.96%
23Annabelle Luciani111100+1.96%
24Tony Cheung111100+1.68%
25Ang Francis111100+1.51%
26Joe Bucks111100+1.48%
27ming Xie111100+1.34%
28AN SUNGJU111100+1.25%
29Money MR111100+1.14%
30Victor Luiz111100+0.84%
31Delphine Toh111100+0.8%
32Covest Co22150+0.73%
33Jugal Shah111100+0.67%
34Gordon Millar33266.67+0.53%
35TOBY NG111100+0.36%
36今是 而昨非22150+0.36%
37Maor Shoham111100+0.23%
38Chloe Choi111100+0.18%
39Vivienne Li111100+0.18%
40Cheuk Jack11000%
41Chiu Kuen22150-0.28%
42Jacob Boy1100-0.5%
43Deepak Jain1100-0.86%
44Lele Brandi1100-1.12%
45Brandon Soon Hui Koh1100-1.23%
46Инвестор Сильвестр1100-1.33%
47李 白1100-1.5%
48سعيد بن ماضي1100-1.61%
49TOBY NG1100-1.96%
50k b1100-2.05%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

1398 Diskussioner

Skriv dina tankar om ICBC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post