Heta nyheter
Få 50% rabatt 0
Lås upp premiumdata: Upp till 50% rabatt InvestingPro HÄMTA REA
Stäng

Hershey Co (HSY)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ Hershey Cos vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
182,09 +0,09    +0,05%
21/06 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
182,79
+0,70
+0,38%
1:59:11 - Data i Realtid
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
  • Volym: 2.280.622
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 181,43 - 183,98
Hershey Co 182,09 +0,09 +0,05%

HSY Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Hershey Co aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Nina Ar333100+18.99%
2Muhammad Hamizan222100+12.22%
3Elena Gavrilova111100+10.66%
4SAPIR HAJAJ333100+10.37%
5Geo Tonu111100+9.8%
6Tonoiy Freedom222100+9.71%
7Engku Syafiq111100+9.25%
8Vladimir Gomez111100+8.44%
9saksit kongkittichok111100+8.37%
10Barni Béres111100+8.34%
11Yaowanit Suwanatab111100+8.04%
12Pablo Zamudio111100+7.71%
13Natrah Farid111100+7.65%
14Jodi Hammer111100+7.63%
15Pablo Campos111100+7.38%
16Christian Coughlin111100+7.27%
17Johari Bakri111100+7.24%
18Olimpia Veloso111100+6.95%
19Михаил Шишкин111100+5.91%
20Rushabh Gandhi111100+5.78%
21Mohammad Aldubae111100+5.76%
22Keya Williams111100+5.69%
23Benjamard Seatung111100+5.63%
24Nj Paust111100+5.61%
25Jeison Brenes Ramírez111100+5.47%
26עמוס קוק22150+5.41%
27Nikolaos Englezopoulos111100+5.22%
28Melvin Wong111100+5.21%
29เคน เคน111100+5.17%
30Ryan Herbert111100+5.13%
31Andrew ped111100+5.12%
32Kevin Vo111100+4.96%
33Chanapol Keng111100+4.94%
34Pragard Sawangwong111100+4.86%
35Braian Griffin111100+4.85%
36Alireza Torabi111100+4.74%
37Daniel Perez111100+4.72%
38Jonathan Tanz111100+4.48%
39Ivan Ra111100+4.37%
40Pedro Duque111100+4.23%
41Rafael Sanchez111100+4.22%
42neather lord111100+4.15%
43Risa Wongpukdee111100+4.14%
44Sarut Nawapraditkul222100+3.91%
45Paisan Noowong111100+3.8%
46一星 大沼111100+3.7%
47Victor LEE111100+3.65%
48Yuriy Iskandarov111100+3.48%
49Wassana Jaikal111100+3.25%
50Rubén ZJ111100+3.2%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

HSY Diskussioner

Skriv dina tankar om Hershey Co
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post