Heta nyheter
Få 50% rabatt 0
Lås upp premiumdata: Upp till 50% rabatt InvestingPro HÄMTA REA
Stäng

Hartalega Holdings Bhd (HTHB)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
3,42 -0,05    -1,44%
21/06 - Stängd. Valuta i MYR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Malaysia
ISIN:  MYL5168OO009 
S/N:  5168
  • Volym: 4.186.300
  • Köp/Sälj: 3,42 / 3,49
  • Dagens intervall: 3,42 - 3,49
Hartalega 3,42 -0,05 -1,44%

HTHB Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Hartalega Holdings Bhd aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Hong KaeSheng111100+18.27%
2Zheng wei Chin22150+17.26%
3Yau 姚启彬111100+17.2%
4海振 廖111100+16.76%
5Teo Hwa111100+15.67%
6shila khalin111100+10.67%
7Eric Lee33133.33+10.54%
8欣荣 蓝111100+6.16%
9Styc Wong111100+4.29%
10Ernest Siow111100+3.98%
11michael liang22150+3.68%
12Ik Wong111100+3.41%
13Nad Hanis111100+3.28%
14WtfHow how111100+3.18%
15Steven Yoo111100+3.13%
16Cayrenna Lau111100+2.94%
17Ameer Ali111100+2.84%
18syasya farhanah111100+2.41%
19?? ?22150+2.19%
20Tan Ming Chai111100+2.13%
21Kian Hwi111100+0.75%
22Edry Daniel22150+0.57%
23MY Rahman111100+0.48%
24Poh Yong Lee11000%
25zul hakimi11000%
26Ong Juanfong22000%
27muhd ilham1100-0.81%
28sarah chew1100-0.93%
29Sadan Dan1100-0.96%
30Fadli Mohammad1100-1.33%
31Rosse Adw1100-1.7%
32Fui Choong1100-1.73%
33Tan Junyen1100-1.9%
34Yusli MdZain1100-1.95%
35Gan Teh1100-2.23%
36Lek Chung Lim1100-2.69%
37Deon Tan1100-3.02%
38Nelson Khee Khak1100-3.07%
39Syakir Shahriruddin1100-3.13%
40solahuddin zakaria1100-3.19%
41Ming Ling Lai1100-3.27%
42Aidil Omar1100-3.68%
43errloong da1100-4.59%
44Howard Tung1100-5.5%
45Zul Ikhram1100-5.7%
46wee chang1100-6%
47Azmer Ahmad1100-6.2%
48Ahmad Kamily1100-6.82%
49Anis Trombonist1100-7.17%
50Casa TMT1100-7.21%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

HTHB Diskussioner

Skriv dina tankar om Hartalega Holdings Bhd
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post