Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Grifols SA (GRLS)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
20,300 -0,050    -0,25%
17:30:01 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Spanien
ISIN:  ES0171996087 
  • Senaste: 20,300
  • Öppning: 20,470
  • Dagens intervall: 20,160 - 20,545
Grifols 20,300 -0,050 -0,25%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Ivan Dañobeitia222100+5054.26%
2Victor Aparicio555100+2538.37%
3Ferran Morera444100+26.88%
4Johnny tajes maceiras99777.78+26.52%
5Neftali Ruiz222100+23.98%
6Daniel Monteys222100+21.92%
7Carlos Lago López111100+19.26%
8Carlos Teruel222100+18.93%
9Raul Alonso222100+17.39%
10luxy meg alo222100+16.06%
11Sebatiá Gusiñer111100+15.32%
12Egor Investing111100+14.88%
13Julia Martin Navas222100+14.87%
14Juan Goicoechea111100+13.91%
15Ernesto Maristany111100+13.65%
16Alex Noguera111100+13.63%
17MIGUEL ANGEL HERNANDEZ SANTANA111100+13.59%
18Cristian Illanes111100+13.45%
19Tini Tini22150+13.44%
20Ferran Aznar44375+13.14%
21Joaquín saez111100+12.98%
22David González111100+12.93%
23Miquel Font111100+12.88%
24MIQUEL CONTRERAS111100+12.78%
25Sergio Gomez111100+12.6%
26enrique infestas111100+12.09%
27Jose Serrano111100+12.02%
28Alvaro Mont111100+11.9%
29Sita Esma111100+11.73%
30Jose Ruiz111100+11.73%
31Xosé Soto222100+11.59%
32Fernando Ruiz33266.67+11.42%
33Super29 Btt111100+11.37%
34Ricardo dfm111100+11.13%
35Tony Ferran111100+11.08%
36Angel Dibujante111100+10.91%
37Enrique Garran22150+10.31%
38Carmelo Manzanares Pérez111100+10.26%
39Pepe Rodriguez111100+10.11%
40José Luis Garcia Hernandez222100+9.97%
41Alejandro Moreno111100+9.87%
42Álvaro Sánchez111100+9.85%
43CURRO GÁLVEZ MARÍN111100+9.84%
44Ramon Galeano111100+9.82%
45Rafa Javier111100+9.8%
46Saul Serrano rodriguez211100+9.74%
47Hall Fjordsen111100+9.53%
48Raul Saez111100+9.49%
49David Dominguez Sagra111100+9%
50Mariano Mediavilla222100+8.96%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

GRLS Diskussioner

Skriv dina tankar om Grifols SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post