Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Gol Linhas Aereas Inteligentes SA ADR (GOL)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ Gol Linhas Aereas ADRs vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
7,600 +0,020    +0,26%
16/09 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
7,600
0,000
0,000%
23:33:06 - Data i Realtid
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
ISIN:  US38045R2067 
CUSIP:  00038045R206
  • Volym: 958.060
  • Köp/Sälj: 7,400 / 7,660
  • Dagens intervall: 7,470 - 7,730
Gol Linhas Aereas ADR 7,600 +0,020 +0,26%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Gabriela Beltramo111100+132.33%
2David Bezerra111100+118.71%
3adrian saucedo111100+83.36%
4Vladimir Yevtushenko111100+48.55%
5Pol Knox111100+40.93%
6Gastón Torres111100+32.51%
7CELSO G CID NETO111100+31.42%
8MARCELO LANGBERG111100+31.33%
9waldo matos222100+28.34%
10Oscar Rancati66350+26.75%
11Arman Asović111100+23.65%
12Xavier Intri111100+20.53%
13Cristiano Andrade211100+17.43%
14massimiliano matteucci111100+15.39%
15Umesh Bangur111100+12.07%
16Walid Saleh111100+11.9%
17cuore divetro111100+11.81%
18Sergio Accattini1000+9.37%
19Mauricio Andre Oliveira33266.67+8.83%
20Lucas Tonon1000+7.02%
21Daniel Davis111100+4.8%
22Diego Garcia111100+4.62%
23johnson rochadel111100+3.43%
24Dimitris Karouzos1100-2.15%
25Biderman Alexis España Barreto1100-5.35%
26Antonio garcia2200-5.36%
27Hermann Albrecht1100-6.23%
28Carlos Fonseca77342.86-6.72%
29Wilians de Carvalho1100-7.58%
30Elias Jamil Accaoui1100-9.18%
31Raphael Manzelli1100-11.57%
32Brendan Kelly1100-12.02%
33Gustavo Miqueiro1100-13.46%
34Bustos Mariano Alberto1100-13.81%
35Leandro Camboim1100-14.67%
36Gustavo Fideney3300-14.77%
37mariheddy edith rodriguez lopez1100-16.02%
38Martin Sitar22150-21.65%
39Francisco Morande22150-28.05%
40raphael caciatori1100-30.97%
41daniel zlotnicki22150-31%
42Diego Montalto1100-31.68%
43Michael Manalang1100-32.76%
44German Niebuhr1100-33.35%
45ROBSON DUARTE1100-39.7%
46Nico Gama1100-44.53%
47Darcio Borri1100-112.68%
48Alejandro Levy22150-113.81%
49Chanan Levy2200-122.56%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

GOL Diskussioner

Skriv dina tankar om Gol Linhas Aereas Inteligentes SA ADR
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post