Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

GlaxoSmithKline PLC (GSK)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
1.529,6 +1,4    +0,09%
11:53:18 - Härledda data i realtid. Valuta i GBP ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Storbritannien
ISIN:  GB0009252882 
SEDOL:  0925288
  • Senaste: 1.528,2
  • Öppning: 1.523,2
  • Dagens intervall: 1.523,0 - 1.535,5
GlaxoSmithKline 1.529,6 +1,4 +0,09%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Ahmed Mahomed33266.67+15.72%
2Timmy Ohara222100+14%
3Peggy Schmeink111100+10.02%
4john silk222100+9.71%
5Peter Holmr44250+9.56%
6Will Idowu111100+8.49%
7Luigi RD222100+8.3%
8Charlie Fisher55360+7.68%
9james burke1111872.73+6.95%
10Gordon Millar111100+6.62%
11Barry Williamson111100+6.01%
12Richard Jackson222100+5.97%
13Mateusz Masłoń111100+5.74%
14Bhupinder Siran111100+5.66%
15nigel howes111100+5.56%
16эдуард буриан111100+5.4%
17Jacopo Greco111100+5.34%
18Ferdinand Bardamu111100+5.32%
19Anthony Massaad111100+5.27%
20mar ben222100+5.1%
21Hany Ha111100+5.03%
22Carlos Hinchado Leal111100+4.71%
23Ali Osman Erol111100+4.66%
24Dobromir Yordanov111100+4.43%
25Manu La Matina22150+4.35%
26Saurabh Seth111100+4.31%
27Anita Vacca101010100+4.25%
28john silk111100+4.02%
29Igor Mavriky44250+3.97%
30Kenny Reddington111100+3.89%
31Arif Mohammed111100+3.86%
32Harry Baker111100+3.78%
33Matt Newman222100+3.72%
34Raju Harilela111100+3.63%
35Maor Shoham111100+3.36%
36Alf Bee111100+3.34%
37Vitor Fernandes111100+3.31%
38alexandru marcel111100+3.28%
39Faustina Chay111100+3.23%
40Micky Whizz111100+3.22%
41Arup Ray77457.14+3.17%
42Jaime De Mercado111100+3.15%
43Peter Holmes22150+3.07%
44Dave Pemberton111100+3.05%
45Livio Marro111100+3%
46Umang Shah111100+2.97%
47Ricardo Moreno111100+2.68%
48Κωνσταντίνος Βελισσάρης111100+2.52%
49Stuart Meiklejohn22150+2.41%
50Anil Dutta222100+2.37%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

GSK Diskussioner

Skriv dina tankar om GlaxoSmithKline PLC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post