Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Siemens Gamesa Renewable Energy SA (SGREN)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
17,865 +0,025    +0,14%
16:16:07 - Fördröjd data. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Spanien
ISIN:  ES0143416115 
  • Volym: 1.029.309
  • Köp/Sälj: 17,865 / 17,870
  • Dagens intervall: 17,835 - 17,880
Gamesa 17,865 +0,025 +0,14%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Marina Tarysheva1010660+51.43%
2Alfonso Sánchez222100+47.96%
3Ruben Ortiz Calderon1212758.33+45.37%
4Carlos Pérez Millán444100+43.87%
5Adrián Piñerio Pérez555100+41.44%
6Informes tecnicos222100+40.93%
7Tini Tini15141178.57+38.4%
8Francisco Alvarez333100+35.55%
9Toni Tur111100+34.83%
10Iñi Grs222100+34.66%
11Jaime Victoria de Lecea111100+34.42%
12FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ55480+33.43%
13Jaime Gonzalez Uria33266.67+33.22%
14Jose Navarro Agullo333100+32.94%
15María Campos222100+32.88%
16Ricardo Abad Perales444100+32.73%
17Jesus Vales99777.78+31.96%
18Gabi Tercero111100+31.77%
19Miguel Alvarez Ubeda33266.67+30.83%
20Jose Ricardo Climent Mira111100+29.69%
21DAVID GONZALEZ IÑIGUEZ111100+29.59%
22Santi Vila Turon111100+29.39%
23David Pazo33266.67+28.78%
24Andrea Lomonaco111100+28.62%
25David Martin111100+28.14%
26Aritz Larrañaga111100+28.07%
27Luisma Gonzalez22150+27.54%
28Miguel Eloi322100+27.32%
29jérémy scrat333100+27.05%
30Hector De ponga andreu111100+26.93%
31Rivers Lo111100+26.82%
32Antonio Garrido Bautista111100+26.81%
33Javier Ibarra111100+26.79%
34Lingfeng Dong111100+26.58%
35San Miguel111100+26.5%
36Eduardo Noya Mouzo111100+26.37%
37Senen Garcia222100+26.34%
38Alberto Muñoz Martínez222100+25.89%
39Esther Ruiz111100+25.8%
40Alfonso Menchen Blanco111100+25.55%
41Mikel Alonso111100+25.5%
42Soul ESP111100+25.48%
43Dioni val111100+25.28%
44Javier Ramoncín444100+25.15%
45Francisco Javier Moreno111100+25.03%
46MIGUEL MARTINEZ111100+24.95%
47Juan Manuel Parga Fraga111100+24.51%
48ángel arco111100+24.38%
49Aitor Martín111100+24.31%
50Alejandro Somoza111100+24.31%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

SGREN Diskussioner

Skriv dina tankar om Siemens Gamesa Renewable Energy SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post