Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
Nyhet! 💥 Skaffa ProPicks för att se strategin som har vunnit över S&P 500 med över 1,183 % Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Fresenius SE Vz (FREG)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
25,990 -0,090    -0,35%
28/02 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  DE0005785604 
WKN:  578560
  • Senaste: 25,990
  • Öppning: 26,210
  • Dagens intervall: 25,910 - 26,290
Fresenius SE 25,990 -0,090 -0,35%

FREG Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Fresenius SE Vz aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Juan Luis Castro Chica333100+19.73%
2Mauricio V.99444.44+18.29%
3Louis Aebischer111100+18.22%
4Dennis Rode222100+17.71%
5nathan dou111100+16.65%
6Miguel Angel Cuesta Gómez111100+16.06%
7Thorsten Kicherer111100+15.72%
8Adrian Lehrmann111100+13.56%
9Liviu Titu111100+12.87%
10Pino Di Meglio111100+12.5%
11Emanuel Barbera22150+11.2%
12Zoheil Faieq111100+11.02%
13Joe Bucks66350+10.75%
14Xaviee Nuez111100+9.75%
15Santi Vila Turon111100+9.65%
16pablo costas calle222100+9.56%
17Christian Elsbeck111100+9.09%
18Ignacio Spa111100+9.07%
19review table111100+9%
20Fait Accompli111100+8.95%
21Tenerife Direct111100+8.62%
22Simon Weiss111100+7.94%
23NERI CAMICI111100+7.93%
24One Overside111100+7.59%
25Jost Lübbert111100+7.55%
26sab costa111100+7.44%
27đô phuc Khanh111100+7.33%
28TC Alihakan Budak222100+7.02%
29Diego Revuelta Zurita111100+6.99%
30Marta Szaszak111100+6.69%
31Uwe Maleck111100+6.64%
32TR Smid111100+6.62%
33Johannes Schneider111100+6.59%
34cedric araud111100+6.52%
35Kanil Wrobel111100+6.51%
36Harald Unfried111100+6.39%
37andrei andrei111100+6.12%
38David Requena Lopez111100+6%
39Tino Lauck111100+5.38%
40valerij andrijchuk111100+4.73%
41RICARDO MARCO111100+4.62%
42Hendrik Schwarz22150+4.46%
43Uhl Ambrosio111100+4.4%
44Josep Sidera111100+4.3%
45forrester forrester111100+4.25%
46Cesar Garcia111100+4%
47José Correia111100+3.96%
48Sorawit Chan111100+3.94%
49mohan .p111100+3.83%
50dart monkey111100+3.65%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

FREG Diskussioner

Skriv dina tankar om Fresenius SE Vz
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post