Heta nyheter
Investing Pro 0
🚨 Våra Pro-data avslöjar den verkliga vinnaren under resultatsäsongen Åtkomst till data
Stäng

Endesa SA (ELE)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
18,265 -0,080    -0,44%
17:35:23 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Spanien
ISIN:  ES0130670112 
  • Senaste: 18,265
  • Öppning: 18,300
  • Dagens intervall: 18,140 - 18,345
Endesa 18,265 -0,080 -0,44%

ELE Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Endesa SA aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Ivan Perez Rodiño222100+18.04%
2Carlos Selgas Cáceres222100+16.77%
3JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ444100+16.63%
4mateo arias lopez222100+16.31%
5Franco Gnutti222100+14.54%
6Iñaki Poza16161168.75+14.06%
7Melchor Angulo222100+13.01%
8José María Navarro Sánchez222100+12.51%
9Roberto Calero111100+12.26%
10Javier Riesco111100+12.01%
11Alvaro Manuel Perez Garcia111100+11.71%
12Daniel Cepeda322100+10.89%
13Jose Luis Lopez171717100+10.85%
14Sergio Barrera111100+9.45%
15Cecilio Delgado Sanz98562.5+9.42%
16Miguel A Ayuso222100+9.38%
17Manoli Morillo Franco111100+9.36%
18Manuel Alonso111100+9.11%
19irene martin111100+9%
20Andres Polo111100+8.83%
21David saez111100+8.63%
22Miguel Rodríguez111100+8.59%
23Gemma Gon111100+8.54%
24Rafael Sanchez66466.67+8.45%
25Ismael Fernandez111100+8.17%
26Manuel Garijo111100+8%
27Manuel Bastida Romero88562.5+7.99%
28Linda Susekle111100+7.92%
29Josep Coll Taberner88787.5+7.72%
30Francisco Sanroma111100+7.7%
31Alex Pau111100+7.68%
32Adelardo Gallego111100+7.68%
33Roberto Casaban111100+7.42%
34jmanutp100 .111100+7.38%
35Sol Joammy111100+7.32%
36Francisco Campos111100+7.05%
37Luisa Alvarez Auñon111100+6.92%
38Luis Marco222100+6.91%
39Albert Carbonell111100+6.87%
40Manuel Ruiz109777.78+6.85%
41David Maqueda111100+6.85%
42Victor Segui111100+6.83%
43Enrique Fuster111100+6.82%
44Ignacio Colás Pardillo111100+6.78%
45Javier Agorreta111100+6.76%
46Braulio RD222100+6.76%
47Jon Rotaeche111100+6.44%
48FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ111100+6.14%
49Informes tecnicos111100+5.97%
50Antonio Martinavarro111100+5.74%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ELE Diskussioner

Skriv dina tankar om Endesa SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post