Heta nyheter
Investing Pro 0
Förlängd Cyber Monday REA: Upp till 60 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Copperstone Resources AB (COPPb)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
1,280 -0,020    -1,54%
02/12 - Stängd. Valuta i SEK ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Sverige
ISIN:  SE0001915190 
S/N:  1330093009
  • Volym: 699.191
  • Köp/Sälj: 0,000 / 0,000
  • Dagens intervall: 1,270 - 1,310
Copperstone Resources AB 1,280 -0,020 -1,54%

COPPb Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Copperstone Resources AB aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Jerry Johansson111100+39.45%
2jakob Christensen111100+23.52%
3Jens Bårman111100+19.51%
4Isak PH111100+9.28%
5Tariq Abuabda111100+8.83%
6Gunnar Anell111100+0.7%
7Victor Nilsson11000%
8Morgan Bohman11000%
9Stefan Lövström11000%
10ziya yılmaz1100-1.35%
11Akan Özcan1100-1.4%
12Josh Lewis1100-2.12%
13Johan Hallgren22150-3.3%
14Alexander Hallgren1100-5.41%
15Marcus Rannegård1100-5.9%
16Ali Khattab1100-6%
17Simon Byström44250-18.24%
18Magnus Veberg1100-27.12%
19Suzanne Lindgren1100-32.46%
20Viktor Linderoth1100-36.09%
21Luis Suárez Nuez33266.67-37.51%
22lars jonsson22150-45.77%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

COPPb Diskussioner

Skriv dina tankar om Copperstone Resources AB
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Paul Westerlund
Paul Westerlund 2022-01-11 18:51
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
i mars lämnas miljöcerifieringspapper in skulle förvåna mig stort ifall det inte går igenomhar tankat på rejält
Danne Kopparberg
Danne Kopparberg 2022-01-11 18:51
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Såg din kommentar av en slump här, jag hoppas att du ligger kvar i copper. Håller på mina än idag +50 K till. Bolaget går från klarhet till klarhet, och dagens nyheter var ju verkligen grädde på moset! Tillstånd väntas vara beviljat sommaren 2023. Och nya storägare på det thomas von och company visar vägen! Vi sitter på en framgångssaga! Önskar er allt gott Mvh /en gammal kumpan
Paul Westerlund
Paul Westerlund 2021-04-29 11:05
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
allt hänger på miljöcertifieringen
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post