Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

Carrefour SA (CARR)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
14,932 +0,247    +1,68%
14:21:32 - Härledda data i realtid. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Frankrike
ISIN:  FR0000120172 
  • Senaste: 14,685
  • Öppning: 14,672
  • Dagens intervall: 14,630 - 14,998
Carrefour 14,932 +0,247 +1,68%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Alexander Mostovoy66583.33+122.93%
2Alessandro Fumagalli55480+115.54%
3Mikhail Gorbunov55480+102.13%
4Miguel Eloi44375+86.54%
5JEAN DELCOURT33266.67+72.01%
6Matiand Ra44375+69.42%
7Alex Green222100+54.27%
8Virginie Lemaître111100+53.79%
9Noémie Lebigot111100+50.6%
10Paul Barreyre111100+49.9%
11Ruben Toti44250+49.78%
12Benjamin Attia111100+47.93%
13Greg Jourdan111100+47.84%
14Angel Luis Hernandez Hernandez111100+47.84%
15Pascal Magis111100+45.92%
16Franck Walser111100+45.83%
17Kaushik Shah111100+45.83%
18Aly Wahdan111100+44.15%
19Di Ma222100+41.43%
20Philippe Burle222100+41.23%
21PAZ tdytfghhoñi111100+41.17%
22Luis Felipe García Garcia22150+40.79%
23Pakos Adil111100+40.47%
24111100+40.38%
25charles raynaud22150+39.52%
26Mirko Bossoni222100+39.52%
27Isak Amays111100+39.51%
28Bastien Pestre111100+39.17%
29Jojo Mojo22150+39.07%
30Thibault LePhilippe111100+38.4%
31Bruno Avignon111100+37.97%
32Gonzague Dv111100+37.81%
33Yoann Martin111100+37.22%
34Eric MACADRE111100+37.22%
35Mathilde Besseche111100+36.89%
36Jonathan Nicholson Soro111100+36.31%
37Moi Tjee111100+35.73%
38Matignon Charles Henry111100+35.16%
39Jeniffer León Armijos111100+34.76%
40Giorgio Vassoney111100+34.44%
41marcel stamps111100+34.44%
42jean claude Roncin111100+34.04%
43Diego Marty111100+33.96%
44Nicoletta Nicole33133.33+33.64%
45ARESKI TAYEB33133.33+32.98%
46Hendrick Pedie111100+32.62%
47Sofian Hocine111100+32.62%
48Nacho Fdez111100+32.46%
49Mauricio V.111100+32.38%
50pierre FAURE111100+31.38%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

CARR Diskussioner

Skriv dina tankar om Carrefour SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post