Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

BP PLC ADR (BP)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ BP ADRs vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
25,24 -0,10    -0,39%
17/09 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
25,20
-0,04
-0,16%
1:41:14 - Data i Realtid
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
ISIN:  US0556221044 
CUSIP:  055622104
  • Volym: 13.135.406
  • Köp/Sälj: 25,20 / 25,22
  • Dagens intervall: 24,95 - 25,47
BP ADR 25,24 -0,10 -0,39%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1neal macdougall66583.33+24.27%
2Demarr Bell111100+16.71%
3Sascha Soko111100+15.31%
4fabio silvestri222100+11.66%
5Maor Shoham222100+9.54%
6John Odonoghue111100+8.74%
7James Mallman111100+8.61%
8Md Ariza Md Nor111100+8.25%
9Sia Meng Gwee111100+8.22%
10Arpad Drszabadfi111100+7.81%
11Brandon Maxey111100+7.75%
12Jorge Ramirez111100+7.56%
13Евгений Ситниченко111100+7%
14Mike Gao111100+6.97%
15matin shojaei111100+6.91%
16Anthony Armando111100+6.05%
17collin jones111100+6.04%
18Артем Драч111100+6%
19B Backus33266.67+5.9%
20Ray LeBeau111100+5.87%
21Mark McCormack111100+5.86%
22SEAN LARKIN111100+5.76%
23Luz Restrepo111100+5.62%
24Rutger Demuynck111100+5.6%
25Moataz Basuoni111100+5.59%
26Semih Seloni111100+5.46%
27Tony Lu32150+5.1%
28Alex Tut111100+4.73%
29Reza Musavi111100+4.65%
30Margo Puskarenko111100+4.62%
31Sami Sami111100+4.61%
32Ardeshir Asadi111100+4.48%
33faizan shaikh111100+4.34%
34Estefania Juste111100+4.31%
35Niccoló benassi111100+4.3%
36jose paredes111100+4.06%
37Thomas De Spiegeleire111100+3.99%
38Paulius Vysniauskas111100+3.81%
39Mohamed ElNahrawy111100+3.48%
40Swift Xray111100+3.37%
41Chris Bartling111100+3.25%
42ziya yılmaz66466.67+3.21%
43Виктор Изюмский111100+3.2%
44Luciano Ambrosi111100+3.19%
45Shao Shao111100+3.18%
46寛信 佐藤111100+2.87%
47Elena Bendea111100+2.77%
48john smith111100+2.75%
49Future onfuturesthree222100+2.57%
50richard patton22150+2.5%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

BP Diskussioner

Skriv dina tankar om BP PLC ADR
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Ansvarsfriskrivning: Fusion Media vill påminna er om att uppgifterna på denna webbplats inte nödvändigtvis alltid är i realtid eller korrekta. Alla priser för CFDs (aktier, index, terminer), kryptovalutor och Forex tillhandahålls inte av börser utan snarare av marknadsskapare. Priserna kanske inte är korrekta och kan skilja sig från det faktiska marknadspriset, det vill säga priserna är vägledande och inte lämpliga för tradingändamål. Fusion Media tar därför inget ansvar för eventuella tradingförluster som åsamkas till följd av denna data.
Fusion Media eller någon annan involverad tar inget ansvar för förlust eller skada på grund av underlåtenhet att följa den information som finns på denna webbplats, inklusive data, bud, diagram och köp/sälj signaler. Vänligen var fullt informerad om de risker och kostnader som finns vid trading på de finansiella marknaderna, det är en av de mest riskfyllda investeringar som finns.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post