Heta nyheter
Investing Pro 0
NYÅRSREA: Upp till 40 % RABATT på InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

BNP Paribas SA (BNPP)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
62,03 +0,30    +0,49%
27/01 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Frankrike
ISIN:  FR0000131104 
  • Volym: 2.429.677
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 61,76 - 62,56
BNP Paribas 62,03 +0,30 +0,49%

BNPP Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för BNP Paribas SA aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Claude Briet555100+114.62%
2Paulo Pires1313969.23+110.1%
3pascal arnaud44375+92.24%
4Mikhail Gorbunov77342.86+89.91%
5Pascal Vermersch44375+89.29%
6Stamford Loh222100+86.86%
7Rami Piade433100+65.89%
8Gerard Rolin33266.67+63.86%
9Olivier Larangot111100+62.14%
10Jorge González Fernández de Aguirre111100+61.25%
11Supat Ratanasirivilai111100+60.96%
12Valentin Kozlowzki111100+60.83%
13Quentin Georges222100+60.07%
14bruno galiez111100+59.47%
15Alessandro Botti111100+58.9%
16Benjamin Batttın111100+57.53%
17Xavier Trėgon222100+56.17%
18Chili Daug433100+55.76%
19Nicolas Bovy111100+55.59%
20Thierry Debus66466.67+55.52%
21Mario Soldat111100+54.39%
22Nick Goug222100+54.1%
23Roger Sandoval22150+52.92%
24Emmanuel Pettinotti111100+52.46%
25Ahmadou Mbacké GUEYE222100+52.17%
26Hugo Martin222100+51.54%
27Marco Fernández222100+51.34%
28Mederic Demesy111100+51.16%
29Côme Chab111100+51.16%
30Ernesto Scettrini111100+51.12%
31alin gavriliucc111100+50.35%
32Prodromos ioannou111100+50.35%
33maxime logette111100+50.13%
34Fabrice Raynal111100+49.63%
35Richard Bulan333100+49.63%
36Wld Meknessi111100+48.94%
37jean luc Autour111100+48.77%
38Hamza Bouazzaoui111100+48.69%
39Fco Javier Latorre444100+48.24%
40Carlos Bardane Gorostidi111100+47.84%
41Jakub Tamás111100+47.84%
42Vladislavs Ruza222100+47.6%
43jonas hemelings111100+47.04%
44Bernard Musicant22150+46.99%
45Alexis Audren111100+46.1%
46John Rocky222100+45.93%
47Pierre Victor33266.67+44.71%
48valerij andrijchuk222100+42.75%
49IndoredTech guelet22150+41.67%
50Rene Choukroun43266.67+41.13%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

BNPP Diskussioner

Skriv dina tankar om BNP Paribas SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post