Heta nyheter
Stäng
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Uppgradera nu

BNP Paribas SA (BNPP)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
43,91 -1,38    -3,04%
05/07 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Frankrike
ISIN:  FR0000131104 
  • Volym: 4.253.462
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 43,49 - 46,40
BNP Paribas 43,91 -1,38 -3,04%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Claude Briet555100+114.62%
2Paulo Pires1313969.23+110.1%
3pascal arnaud44375+92.24%
4Mikhail Gorbunov77342.86+89.91%
5Pascal Vermersch44375+89.29%
6Stamford Loh222100+86.86%
7Rami Piade433100+65.89%
8Gerard Rolin33266.67+63.86%
9Olivier Larangot111100+62.14%
10Flavio Lupi111100+61.71%
11Jorge González Fernández de Aguirre111100+61.25%
12Supat Ratanasirivilai111100+60.96%
13Valentin Kozlowzki111100+60.83%
14Quentin Georges222100+60.07%
15bruno galiez111100+59.47%
16Alessandro Botti111100+58.9%
17Benjamin Batttın111100+57.53%
18Xavier Trėgon222100+56.17%
19Chili Daug433100+55.76%
20Nicolas Bovy111100+55.59%
21Thierry Debus66466.67+55.52%
22Mario Soldat111100+54.39%
23Nick Goug222100+54.1%
24Roger Sandoval22150+52.92%
25Emmanuel Pettinotti111100+52.46%
26Ahmadou Mbacké GUEYE222100+52.17%
27Hugo Martin222100+51.54%
28Marco Fernández222100+51.34%
29Mederic Demesy111100+51.16%
30Côme Chab111100+51.16%
31Ernesto Scettrini111100+51.12%
32alin gavriliucc111100+50.35%
33Prodromos ioannou111100+50.35%
34maxime logette111100+50.13%
35Fabrice Raynal111100+49.63%
36Richard Bulan333100+49.63%
37Wld Meknessi111100+48.94%
38jean luc Autour111100+48.77%
39Hamza Bouazzaoui111100+48.69%
40Fco Javier Latorre444100+48.24%
41Carlos Bardane Gorostidi111100+47.84%
42Jakub Tamás111100+47.84%
43Vladislavs Ruza222100+47.6%
44jonas hemelings111100+47.04%
45Bernard Musicant22150+46.99%
46Alexis Audren111100+46.1%
47John Rocky222100+45.93%
48Pierre Victor33266.67+44.71%
49valerij andrijchuk222100+42.75%
50IndoredTech guelet22150+41.67%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

BNPP Diskussioner

Skriv dina tankar om BNP Paribas SA
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Våra appar
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Alla rättigheter reserverade.
Riskavslöjande: Trading med finansiella instrument och/eller kryptovalutor innebär stora risker, inklusive risken för att du förlorar något, alternativt allt av ditt investeringsbelopp och kanske inte är lämpligt för alla investerare. Kurserna för kryptovalutor är extremt volatila och kan påverkas av externa faktorer som finansiella, reglerande eller politiska händelser. Trading med marginal ökar de finansiella riskerna.
Innan du bestämmer dig för att trada med finansiella instrument eller kryptovalutor bör du vara helt informerad om riskerna och kostnaderna i samband med trading på finansmarknaderna, att noga överväga dina investeringsmål, erfarenhetsnivå och risktagande samt söka professionella råd vid behov.
Fusion Media vill påminna dig om att data på denna webbplats inte nödvändigtvis är i realtid eller korrekta. Data och priserna på webbplatsen behöver inte nödvändigtvis tillhandahållas av någon marknad eller börs, utan kan tillhandahållas av marknadsförare och priserna behöver inte vara korrekta och kan skilja sig från det faktiska priset på en given marknad, vilket innebär att priserna är vägledande och inte lämplig i tradingsyfte. Fusion Media och eventuella leverantörer av data på denna webbplats tar inte ansvar för förluster eller skador till följd av din trading eller ditt beroende av informationen på denna webbplats.
Det är förbjudet att använda, lagra, reproducera, visa, modifiera, överföra eller distribuera data på denna webbplats utan det uttryckliga skriftliga tillståndet från Fusion Media och/eller dataleverantören. Leverantörerna och/eller börsen som tillhandahåller data på denna webbplats förbehåller sig rätten till alla immateriella rättigheter.
Fusion Media kan kompenseras av annonsörerna som visas på webbplatsen, baserat på din interaktion med annonserna och annonsörerna.
Den engelska versionen av detta avtal är den huvudsakliga versionen, vilken ska råda om något skiljer sig åt mellan den engelska versionen och den svenska versionen.
  • Registrera dig GRATIS och få:
  • Bevakningar i realtid
  • Avancerade portföljfunktioner
  • Personliga diagram
  • Helt synkroniserad app
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post