Heta nyheter
Investing Pro 0
Förlängd Cyber Monday REA: Upp till 60 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Apple Inc (AAPL)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
139,38 -1,74    -1,23%
15:05:00 - Fördröjd data. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  US0378331005 
S/N:  865985
  • Volym: 29.805
  • Köp/Sälj: 139,28 / 139,38
  • Dagens intervall: 139,02 - 141,34
Apple 139,38 -1,74 -1,23%

AAPL Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Apple Inc aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Hermann Albrecht12121191.67+23.23%
2mrsirfar fast111100+20.32%
3Gürkan Engin444100+16.04%
4Ali Sali111100+15.48%
5Gürkan Engin28281967.86+13.21%
6David Raetzer111100+11.89%
7Chris Peters111100+11.41%
8sebastian helm222100+11.09%
9Özden Meler111100+8.73%
10Hermann Albrecht111100+7.92%
11Marius Haag111100+7.43%
12David Barrett111100+7.27%
13Boris Kanchev111100+7.05%
14Henry Friedel111100+6.06%
15Martin Riess111100+5.34%
16Philipp Häder111100+4.32%
17Si Bi22150+3.4%
18Carsten Wildenhues111100+2.46%
19Abyan Abdan111100+2.34%
20Thomas Four111100+1.64%
21Jay Kay1000+0.93%
22Mona Strieder1000+0.68%
23KarlHeinz Becker11000%
24Christian Zuehlcke1100-0.46%
25joe bilker22150-2.27%
26Андрей Петреня1100-2.9%
27Gürkan Engin44125-3.83%
28Mike Oslislok1100-7.32%
29dieter heiner1100-9%
30Mark Rühl3300-10.29%
31Manuel Grunz2200-15.72%
32Michael Underwood1100-19.64%
33Marc Stöhr1100-20.12%
34Gerd Tok1100-20.7%
35Paul Chmielewski1100-34.97%
36Simon Gbach1100-35.69%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

AAPL Diskussioner

Skriv dina tankar om Apple Incorporated
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
Jan Lundin
Jan Lundin 2022-08-17 10:00
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Det har varit en bra sommar med Apple-aktier. Det känns också som att de kommer kunna stå emot en nedgång i ekonomin.
Ramin Nejad
Ramin Nejad 2020-12-24 1:05
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Det går ok men tänk på att Apple funkar mest som en långvarig investering , typ två år eller mer . nu bara avvaktar jag för kunna köpa lite till om det backa under det kommande dagarna.
MrEddie Ant
MrEddie Ant 2020-12-15 21:19
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Hur går det för er på Apple?
Ramin Nejad
Ramin Nejad 2020-09-23 18:08
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Tesla under 400 kr 🤔🔥🔥
Alan Lord
Alan Lord 2020-09-23 18:08
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
Ja med split
Theodor Hellqvist
Theodor Hellqvist 2020-08-29 9:47
Sparad. Se Sparade objekt.
Denna kommentar har redan sparats i dina Sparade objekt
microsoft is bettrr :¥
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post