Heta nyheter
Få 50% rabatt 0
😎 Exklusiv sommarrea – Upp till 50 % rabatt på AI-drivna aktieval från InvestingPro HÄMTA REA
Stäng

Ally Financial Inc (ALLY)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Följ Ally Financial Incs vinster

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
41,86 -0,58    -1,37%
19/07 - Stängd. Valuta i USD ( Friskrivning )
Efterhandel
41,86
-0,00
-0,00%
0:50:06 - Data i Realtid
Typ:  Aktier
Marknad:  USA
  • Volym: 2.248.684
  • Köp/Sälj: 0,00 / 0,00
  • Dagens intervall: 41,77 - 42,66
Ally Financial Inc 41,86 -0,58 -1,37%

ALLY Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Ally Financial Inc aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Dustin Abele333100+14.3%
2Nick SM111100+10.17%
3julian david salas callejas111100+9.38%
4Amirah Busairi111100+7.76%
5Nicholas Collier111100+7.15%
6Julio Canpusano111100+7.09%
7Aleix Altarriba111100+7.07%
8MARC BARBERIS111100+6.02%
9Alexandre Desurmont111100+5.74%
10Engin Ozdemir222100+4.83%
11Martina frias terres111100+3.14%
12Lana West111100+2.51%
13Orlienis Rodriguez111100+1.34%
14Fernando Martínez111100+1.18%
15James Shannon111100+0.64%
16Luis Gomez Muñoz111100+0.42%
17Xiangyang Guan111100+0.29%
18Richard Lusk1000-0.78%
19Vld Vld1100-0.9%
20Antonio Santiago1100-1.09%
21Raiza Gomez1000-1.18%
22Lawrence Marcel1100-1.41%
23עמוס קוק1100-3.01%
24Chris Klaver66466.67-5.06%
25Janice Gonzalez1100-7.86%
26Rastislav Stupka1100-8.15%
27Kevon Ram1100-8.37%
28Troy Anderson1100-8.53%
29Steven Lail1100-9.01%
30Michalis Sarris1100-9.97%
31Sam Ryan1100-11.46%
32Financial Collapse22150-11.89%
33Canaan Murray1100-18.65%
34james burke1515853.33-20.13%
35james burke99555.56-36.29%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ALLY Diskussioner

Skriv dina tankar om Ally Financial Inc
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post