Heta nyheter
Få 40% rabatt 0
🔎 Se NVDA fullständiga ProTips för omgående risker eller belöningar Skaffa 40 % rabatt
Stäng

Aixtron SE (AIXGn)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
34,57 +0,88    +2,61%
22/02 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Tyskland
ISIN:  DE000A0WMPJ6 
S/N:  A0WMPJ
  • Volym: 0
  • Köp/Sälj: 34,68 / 34,95
  • Dagens intervall: 34,36 - 35,80
Aixtron SE 34,57 +0,88 +2,61%

AIXGn Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Aixtron SE aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Ismael Velez Suarez111100+57.87%
2Michael Reich333100+53.75%
3Kris Rens111100+35.76%
4Olvas Nulla333100+34.41%
5Claudius Stammbach222100+32%
6John Vaynard333100+27.41%
7Dietmar Knoch222100+24.98%
8Hermann Albrecht55480+21.88%
9Valentin Schorb111100+20.85%
10Pietro Rebosio111100+19.7%
11tamas farago1716637.5+16.7%
12Panos Vasilagas111100+16.12%
13Hermann Albrecht333100+14.58%
14Tom Tommy111100+12.61%
15Miguel Burgués Soriano111100+11.18%
16Felix Splinter111100+10.91%
17Marco Tagliani44375+9.1%
18Nicola Lo Russo111100+8.33%
19Martin Mu111100+8.29%
20Marius Wolf111100+8.07%
21Salvis Lapins111100+8.04%
22Dietmar Knoch111100+8.03%
23pasquale dibattista111100+7.26%
24Vitali Winter111100+6.94%
25Luis Esteves111100+6.63%
26Sebastian Ki111100+5.74%
27Ciro Geronimo111100+5.64%
28Fred Dering111100+5.37%
29Anita Christine111100+4.76%
30Igor Mavriky111100+3.5%
31isaac fernandez111100+3.1%
32Tobias Klein211100+2.81%
33antonio bagaglia111100+1.14%
34Juanjo Vega111100+0.64%
35Geld ²111100+0.6%
36Tino Lauck111100+0.59%
37ziya yılmaz111100+0.19%
38Paolo Solari111100+0.09%
39Jace Stryker11000%
40Raheel Younas11000%
41Dmitry Zadorozhny1100-0.08%
42ISIDRO RODRIGUEZ GUTIERREZ1100-0.1%
43Michael Kors1100-1.2%
44Ana Glama1000-1.75%
45Nico Sternbeck1100-1.98%
46Eduardo Bombero1100-2.19%
47Jean Pierre Olieslaeger1100-2.3%
48Matthew Fairbairn1100-2.38%
49Gábor Fabini1100-3.1%
50Sebastian Trebes1100-3.93%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

AIXGn Diskussioner

Skriv dina tankar om Aixtron SE NA O.N.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post