Heta nyheter
Investing Pro 0
Förlängd Cyber Monday REA: Upp till 60 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

Acerinox (ACX)

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
9,460 +0,086    +0,92%
06/12 - Stängd. Valuta i EUR ( Friskrivning )
Typ:  Aktier
Marknad:  Spanien
ISIN:  ES0132105018 
  • Senaste: 9,460
  • Öppning: 9,380
  • Dagens intervall: 9,298 - 9,524
Acerinox 9,460 +0,086 +0,92%

ACX Användares rankning

 
På denna sida, rankas användare efter deras prestationer vid sentiment för Acerinox aktien.
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Ramon Moncunill66583.33+38.8%
2Javi Zaldo66583.33+28.57%
3Francisco Javier Alonso333100+27.74%
4Javier Aracil33266.67+27.56%
5Carlos Sanmartin55480+24.75%
6Victor Manuel Montes de oca555100+22.53%
7San Miguel222100+21.18%
8Pablo Antón222100+20.94%
9Santiago Salsón Casado222100+20.74%
10Enrique Lacadena111100+19.22%
11Pardiez Pardiez2019947.37+19%
12JOSE PANDURO111100+18.57%
13Juan Carlos Andújar Rodriguez22150+17.72%
14Jaime PT111100+17.08%
15David Saez111100+16.92%
16enrique infestas111100+16.76%
17Adria Martinez111100+16.52%
18Ana Soler111100+16.32%
19David gil111100+16.06%
20Ignacio Colás111100+15.88%
21jose maria muñoz nuñez111100+15.79%
22Marcos Diez111100+15.75%
23Rodrigo Garcia111100+15.75%
24Rafael Costales111100+15.73%
25Santi García Vázquez111100+15.55%
26Jose Puerto444100+15.31%
27Ricardo Peña111100+15%
28Jose Navarro111100+14.96%
29Silvia Revesado111100+14.94%
30albert honorato333100+14.81%
31Isa CM1010660+14.72%
32josep m vendrell111100+14.67%
33Albert Cullell Compta22150+14.15%
34David Gutiérrez Golmar111100+14.13%
35Joan Florit Pons111100+14.12%
36Carlos Martin111100+13.86%
37Raul Martin Martínez111100+13.86%
38Pedro Zamarbide111100+13.81%
39Ibai Lopez111100+13.3%
40Antonio Rodriguez Cabrera111100+13.23%
41Johnny Tajes99444.44+13.23%
42Jaume Sanchis Batlle111100+13%
43jaime Chavez111100+12.83%
44Francisco Javier111100+12.55%
45xalo garcia111100+12.54%
46Martí CP111100+12.27%
47Lorenzo PM111100+12.13%
48yulius dj111100+12.07%
49Jose García111100+12.07%
50Jose Reyes rodriguez111100+12.03%
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ACX Diskussioner

Skriv dina tankar om Acerinox
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post