Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

TRY/VES - Turkisk Lira Venezuela Bolivar

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
0 -0    -0,05%
00:39:04 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Exotiska kors
Grundval:  Turkisk Lira
Andrahandsval:  Venezuela Bolivar
  • Senaste: 0
  • Köp/Sälj: 0 / 0
  • Dagens intervall: 0 - 0
TRY/VEF 0 -0 -0,05%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1lawine tog111100+11239.6%
2Murat Özbakır111100+837.23%
3ziya yılmaz2942944214.29+372.66%
4arda kayar66583.33+192.2%
5Yunus Koc33266.67+127.64%
6Gökhan Dündar333100+115.52%
7Onur Topçu111100+98.68%
8Rodin Rohan111100+50.32%
9Hamit Çılgın111100+49.91%
10Arda Arslan111100+49.56%
11Piyasa Bükücü111100+42.66%
12burak yazan111100+31.8%
13Dolar Çıktığı Gibi düşer111100+26.67%
14Şafak Özcan111100+22.4%
15Onur Başeken111100+15.24%
16Mustafaa Kocatepe111100+9.52%
17Onur KAVLAK111100+7.05%
18Hasan Uz111100+6.05%
19Metin güvendi111100+5.69%
20Yasir Delibaş111100+4.74%
21burak karagac111100+3.06%
22Berkay Ada111100+2.43%
23Berken Tekin111100+0.2%
24yunus emre11000%
25Arif Crk1100-0.07%
26Tolga Ünal1100-0.17%
27Okay üçpınar1100-2.74%
28Bad Dewel1100-3.39%
29Kahraman Kara1100-3.43%
30gameLover oz1100-3.45%
31Cem Tamer1100-3.77%
32Berk Yavaşer1100-4.91%
33Atamert Özkan1100-4.98%
34Alper Talan1100-5.33%
35Ismail Duran1100-7.67%
36mr VULTURE1100-10.67%
37Ozan Uçak1100-10.93%
38Yunus Emre Sert1100-11.19%
39Abdullah Elitok1100-13.44%
40Veyseltaha Teke2200-16.99%
41yahel sherman1100-20%
42karamasna karakacan33133.33-20.21%
43Süleyman Sahin1100-22.77%
44Fatih Türkel1100-31.34%
45UĞUR EKMEKÇİ1100-65.25%
46Taha Seyyahoğlu1100-98.64%
47Sadettin KERİM1100-98.68%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på TRY/VEF?
eller
Rösta för att se communityns resultat!
Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

TRY/VES Diskussioner

Skriv dina tankar om TRY/VES
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning

Valutautforskaren

Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post