Heta nyheter
0
Reklamfri version. Uppgradera din upplevelse på Investing.com. Spara upp till 40% Mer detaljer
Stäng

TRX/EUR - TRON Euro

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
0,067967 -0,000364    -0,53%
20:55:08 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Mindre
Grundval:  TRON
Andrahandsval:  Euro
  • Volym: 0
  • Köp/Sälj: 0,067851 / 0,068082
  • Dagens intervall: 0,067350 - 0,069954
TRX/EUR 0,067967 -0,000364 -0,53%
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Yuleidy Jaciel Peña Made111100+92.77%
2Mirna Scimonelli111100+79.56%
3Neidy Correia111100+70.98%
4Thomas Verlynde55360+58.76%
5Marco Caldini33133.33+58.72%
6Filipe Prada222100+56.29%
7Henk Wolswinkel111100+51.29%
8Saulea Stefan111100+46.35%
9Casian Horumba111100+42.05%
10Chirila Elena111100+39.92%
11Dumitru Tinc222100+38.46%
12Georgios Chatzis111100+37.14%
13Dragomir Gabriel22150+36.74%
14The Visioner33266.67+34.47%
15Ron Damstra111100+34.45%
16Ladislav Rigó211100+31.43%
17sebastian velasquez111100+30.65%
18Stefan Mendler111100+29.42%
19Matteo Marino111100+28.2%
20Георги Георгиев111100+27.94%
21murathan kl111100+27.83%
22Carlos Cabecinha111100+27.46%
23Dimitris Doumanis111100+27.3%
24Carmine Izzo121212100+26.39%
25Johan Hoeksel111100+25.9%
26Jesus Pila Ramirez111100+24.16%
27José Ribeiro111100+23.36%
28Henrique Sousa111100+23.3%
29Aida Teixeira111100+23.05%
30Rafael Rosa Armario111100+21.28%
31Oscar Trading111100+20.57%
32Carlos Domingue111100+20.47%
33angela julha111100+19.5%
34Paulo Da Sé111100+19.02%
35Carlos Domingue111100+18.41%
36Sashik Baratyan111100+18.24%
37Susana Rodriguez111100+17.94%
38Angel Pacurar111100+17.14%
39Louis Marie Kouakou111100+17.11%
40Antonino Tavares33266.67+16.28%
41Ana Adrian111100+16.06%
42Artem Ivanov111100+14.7%
43Dijana Surabhi Orsic111100+14.34%
44Alfredo Ferreira111100+13.89%
45Andrej Brion111100+12.47%
46Patrick Eykens111100+12.37%
47Joaquim Mira111100+11.95%
48Michael Siachos111100+11.9%
49Olivier Genre111100+11.37%
50Muhammed Said Demir111100+11.2%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på TRX/EUR?
eller
Rösta för att se communityns resultat!

Valutautforskaren

Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

TRX/EUR Synthetic Översikt

Skriv dina tankar om TRX/EUR
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post