Heta nyheter
Få 50% rabatt 0
🔥 Förstklassiga AI-drivna aktieval från InvestingPro Nu med upp till 50 % rabatt HÄMTA REA
Stäng

ETH/PLN - Ethereum Polsk Zloty

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
12.389,03 +47,19    +0,38%
17:19:26 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Mindre
Grundval:  Ethereum
Andrahandsval:  Polsk Zloty
  • Volym: 25
  • Köp/Sälj: 12.389,07 / 12.451,36
  • Dagens intervall: 12.135,76 - 12.498,97
ETH/PLN 12.389,03 +47,19 +0,38%

ETH/PLN Zonda (BitBay) Användares rankning

 
På denna sida, användare är rangordnade efter resultatet av deras utlåtanden angående ETH/PLN Zonda (BitBay)
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1Franek Dębkowski111100+121.6%
2Sławomir Kiwała33266.67+62.84%
3Rafał Pawlik111100+31.96%
4Piotr Rogowski111100+31.35%
5Krystian Mleczek77342.86+25.45%
6Mikołaj Uroda111100+23.1%
7Tomasz Zawadzki22150+21.45%
8Daniel Gola111100+19.74%
9jm landaluce222100+17.78%
10Hermann Albrecht111100+17.59%
11Dmitry Brand1000+14.64%
12Hubert KL322100+13.59%
13Marcel BE111100+12.85%
14do karolak111100+11.78%
15Mateusz Owczarewicz111100+9.28%
16Łukasz Topolski22150+7.23%
17Behzad Aria111100+6.28%
18husin mohd30302170+5.96%
19Stanislaw Bebich111100+5.9%
20Jerzy Kozłowski111100+5.61%
21Bartłomiej Lalek111100+4.6%
22Jan Kowalski1000+4.15%
23Lidia Nowak111100+3.29%
24Damian Kulaga111100+2.28%
25Jonatan Tomaszewski1000+1.94%
26Martina frias terres111100+0.67%
27Wojtek Slesicki111100+0.59%
28Tomasz Kawa11000%
29Tom Kro11000%
30Krzysiek Rusek11000%
31Ferdian Trias Sonjaya1100-0.02%
32Tomasz Płachta1100-0.04%
33Sdeker Deker1100-0.33%
34Krzysiek Wawrzyniak3200-0.97%
35Mariusz Tomica22150-2.67%
36Nick Siwik1100-4.11%
37Anna Machrowska1100-4.74%
38Anton Kopanitsa1100-4.8%
39jan sulkowski1000-5.28%
40Piotr Mach33133.33-5.36%
41Kuba Pierewoj1100-6.28%
42Michał Ufik2200-6.8%
43Paweł Girski1100-7.84%
44Maciej Guziak1100-8.72%
45Kamil Ratajczak1100-11.34%
46piotr Pawlak1100-12.81%
47Michał Turski1100-13.26%
48Snaw Snaw33133.33-13.56%
49Piotr Dunaj1000-14.64%
50Jacek Kozłowski1100-14.98%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på ETH/PLN?
eller
Rösta för att se communityns resultat!

Valutautforskaren

Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ETH/PLN Zonda (BitBay) Översikt

Skriv dina tankar om ETH/PLN
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post