Heta nyheter
Investing Pro 0
Cyber Monday REA: Upp till 54 % RABATT PÅ InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

ETH/BTC - Ethereum Bitcoin

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
0,072140 -0,001180    -1,61%
11:56:39 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Mindre
Grundval:  Ethereum
Andrahandsval:  Bitcoin
  • Volym: 151
  • Köp/Sälj: 0,072040 / 0,072140
  • Dagens intervall: 0,072010 - 0,073610
ETH/BTC 0,072140 -0,001180 -1,61%

ETH/BTC Poloniex Användares rankning

 
På denna sida, användare är rangordnade efter resultatet av deras utlåtanden angående ETH/BTC Poloniex
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1serhat bal111100+195.13%
2Türker İnal22150+178.5%
3Debra Bruno111100+176.16%
4Flav Frem111100+171.87%
5Danial Manyushko111100+148.08%
6Роман Юржец111100+144.91%
7Yusuf Uyarr111100+144.62%
8Anand Opleidingen111100+139.48%
9Ert Krst222100+136.86%
10jean claude scicluna111100+132.15%
11Roman Mukhin111100+131.36%
12resul Güven111100+128.66%
13Jordan Belford111100+128.49%
14R Santiago Granja111100+126.07%
15Madts Nielsen111100+123.07%
16Asraf Amidun111100+120.98%
17Ergin Öztekin111100+120.32%
18Najeeb Ahmad111100+114.88%
19Carlos F Nascimento111100+113.92%
20CESAR BLANCO111100+109.21%
21Ryan Arborio111100+108.65%
22Yankı Keskin111100+106.88%
23Eduardo Verdugo111100+105.85%
24Danila Ignatov111100+105.59%
25Boris Teoharov111100+100.28%
26David Maslov111100+98.12%
27the henni111100+97.27%
28mansour aburamyah111100+96.94%
29Jalal Eddine EL HARDA111100+95.6%
30Edwin Espinoza111100+95.31%
31Mihail Msmd111100+94.42%
32DIAS AGEDIL111100+94.13%
33mete han111100+93.79%
34Andha Chazym111100+93.69%
35Ben Morrow111100+93%
36Nicklaus Lee111100+91.72%
37Trader Manso111100+91.57%
38Eochaï Verdonckt111100+91.48%
39Юрий Косянчук111100+87.47%
40Dan Spiv111100+86.82%
41Tom The Deluxe Man111100+86.74%
42Farid Aouanouk111100+85.98%
43Luis Salas111100+85%
44Othon Boerner222100+83.53%
45Hellakosta Gainetdinov111100+80.59%
46Kobi Magnezi111100+80.26%
47Alex Ipho111100+80.07%
48Sergio Rodríguez111100+79.6%
49David Pleysier111100+78.26%
50Gabriel Fogli111100+78.18%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på ETH/BTC?
eller
Rösta för att se communityns resultat!

Valutautforskaren

Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

ETH/BTC Poloniex Översikt

Skriv dina tankar om ETH/BTC
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post