Heta nyheter
Investing Pro 0
NYÅRSREA: Upp till 40 % RABATT på InvestingPro+ HÄMTA ERBJUDANDE
Stäng

CEL/USD - Celsius Amerikansk Dollar

Skapa bevakning
New!
Skapa bevakning
Webbsida
  • Som ett varningsmeddelande
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
Mobil app
  • För att använda funktionen, se till att du är inloggad på ditt konto
  • Se till att du är inloggad med samma användarprofil

Villkor

Frekvens

En gång
%

Frekvens

Frekvens

Leveransmetod

Status

Lägg till/Ta bort från en portfölj Lägg till portföljen
Lägg till på bevakningslistan
Lägg till position

Position har lagts till i:

Namnge din innehavsportfölj
 
0,6520 +0,0117    +1,82%
02:16:40 - Data i Realtid. ( Friskrivning )
Typ:  Valuta
Grupp:  Mindre
Grundval:  Celsius
Andrahandsval:  Amerikansk Dollar
  • Volym: 0
  • Köp/Sälj: 0,6462 / 0,6577
  • Dagens intervall: 0,6502 - 0,6593
CEL/USD 0,6520 +0,0117 +1,82%

CEL/USD Synthetic Användares rankning

 
På denna sida, användare är rangordnade efter resultatet av deras utlåtanden angående CEL/USD Synthetic
RankningAnvändarnamnTotalaStängda ÅsikterVinnande ÅsiktVinst %+/- %
1haji Loi111100+81.03%
2Stefan Alder44375+65.01%
3Brett Hildenbrand111100+63.62%
4Rawinder Singh111100+60.98%
5Ekenna Amadi1000+39.38%
6Callum Lee111100+38.92%
7Raghav Vij111100+38.85%
8vanlaya gansab111100+38.49%
9Райан Аурайн1000+17.24%
10Jofré Martin111100+12.51%
11Santiago Zarabozo111100+8.19%
12ulas alper111100+7.96%
13Dutsadee Sriphumma111100+0.03%
14Raghav Vij1100-16.86%
15Rhom Rom1100-17.31%
16Ferran Pascasi1100-27.56%
17承武 孙33133.33-37.09%

Mina sentiments

Vad är ditt sentiment på CEL/USD?
eller
Rösta för att se communityns resultat!

Valutautforskaren

Riktlinjer för kommentarer

Vi uppmuntrar dig att använda kommentarer för att engagera dig med andra användare, dela ditt perspektiv och ställa frågor till skribenter och till varandra. Men för att upprätthålla den höga diskursen har vi alla kommit att värdera och förväntar oss att hålla följande kriterier i åtanke:

  • Berika samtalen
  • Vara fokuserad och på rätt spår. Gör endast inlägg som är relevant för ämnet som diskuteras.
  • Var respektfull. Även negativa åsikter kan ramas in på ett positivt och diplomatiskt sätt.
  • Använd standard skrivsätt. Inkludera kommatering, versaler och gemener.
  • NOTERA: Spam och/eller säljfrämjande meddelanden och länkar inom en kommentar kommer att tas bort
  • Undvik svordomar, förtal eller personliga angrepp riktad mot en skribent eller en annan användare.
  • Endast svedese kommentarer kommer att tillåtas.

Ansvariga för spam eller missbruk kommer att tas bort från webbplatsen och förbjudas från framtida registrering på Investing.com diskretion.

CEL/USD Synthetic Översikt

Skriv dina tankar om CEL/USD
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
Publicera även på :
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Tack för din kommentar. Observera att alla kommentarer är under behandling tills de godkänts av våra moderatorer. Det kan därför ta lite tid innan inlägget visas på vår hemsida.
 
Aär du säker på att du vill ta bort det här diagrammet?
 
Posta
 
Ersätt det bifogade diagrammet med ett nytt?
1000
Din möjlighet att kommentera är för tillfället avstängd på grund av negativa användarrapporter. Din status granskas av våra moderatorer.
Vänta en minut innan du försöker kommentera igen.
Lägg till diagram till kommentar
Bekräfta blockering

Är du säker på att du vill blockera %USER_NAME%?

Genom att blockera kan du och %USER_NAME% inte se varandras inlägg på Investing.com.

%USER_NAME% lyckades läggas till i din Blockeringslista

Eftersom du precis avblockerat denna person måste du vänta 48 timmar för att kunna förnya blockeringen.

Rapportera den här kommentaren

Jag anser att denna kommentar är:

Kommentar flaggad

Tack!

Rapporten har skickats till våra moderatorer för granskning
Registrera dig med Google
eller
Registrera dig med e-post